Eleganckie sukienki na wesele Wrocław

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Szukam sklepów stacjonarnych we Wrocławiu, gdzie znajdę fajne, eleganckie sukienki na wesele. Póki co, przeszłam się po galeriach, ale jakoś te sieciówkowe sukienki w ogóle mnie nie porwały. Wesele w sierpniu, więc mam jeszcze trochę czasu...ale chcę mieć potem czas na szukanie i kupowanie dodatków (buty, biżuteria itd). Możecie podpowiedzieć, gdzie warto zajrzeć we Wrocławiu?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
we Wrocławiu przejdź się do showroomu Vivid na ul. Biskupiej. Biskupia to jest boczna Oławskiej, więc w samym rynku. tam znajdziesz bardzo fajne i przede wszystkim oryginalne kiecki - a nie to co w sieciówkach.
a jak nie tam, to przejdź się potem uliczkami wokół rynku i może tam jeszcze coś znajdziesz, jakiś tego typu sklep. możesz też zawsze podpytać na fb na jakiś grupach wrocławskich. tam dziewczyny pewnie więcej pomogą.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ilkas napisał:
we Wrocławiu przejdź się do showroomu Vivid na ul. Biskupiej. Biskupia to jest boczna Oławskiej, więc w samym rynku. tam znajdziesz bardzo fajne i przede wszystkim oryginalne kiecki - a nie to co w sieciówkach.
a jak nie tam, to przejdź się potem uliczkami wokół rynku i może tam jeszcze coś znajdziesz, jakiś tego typu sklep. możesz też zawsze podpytać na fb na jakiś grupach wrocławskich. tam dziewczyny pewnie więcej pomogą.
No właśnie na fb też już pytałam, ale nie wiele pomogli :tongue:
Ale za to znalazłam w internecie ten sklep o którym pisałaś! Okazało się, że mają też sklep internetowy więc już trochę pooglądałam. I baaardzo spodobała mi się ta sukienka ze zdjęcia. Co myślicie?
Ciekawe czy stacjonarnie też będą ją mieli, bo jednak wolałabym ją przymierzyć w sklepie.
I zwróciłam też uwagę, że niektóre sukienki mają w bardzo dużych rozmiarach np 46. Będę przy okazji musiała powiedzieć mamie, bo ona też nie ma się w co ubrać na to wesele, a jest jej trudniej, bo jest pokaźnych rozmiarów.
 

Attachments

  • kr-50164t-navy-przod1_top.png
    kr-50164t-navy-przod1_top.png
    270 KB · Wyświetleń: 0

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
bardzo ładny krój tej sukienki którą wybrałaś, choć nie mój kolor. ja wolę róż. ale to już kwestia indywidualna.
jesli chodzi o rozmiary to fakt, mają szeroką rozmiarówkę i kobiety przy kości też znajdą coś dla siebie. najlepiej przejdź się do nich stacjonarnie, bo tam mają jeszcze więcej modeli sukienek niż w internecie.
 

AMarys

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Podpinam się pod Wasz wątek, bo też szukam sukni na wyjątkową dla mnie okazję. Madzia jak będziesz w tym sklepie, to możesz potem dać znać co i jak. Czy udało Ci się kupić, co mierzyłaś itd. Będę wdzięczna.
 
Do góry