Eksperymenty w związku

pfk1

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jestem z chłopakiem od 3 lat. Mamy po 20. Od pewnego czasu marze o trójkacie: ja,moj chłopak i druga dziewczyna. Wiem ze chłopakowi podobaja sie lesbijki i tez by chcial. Jak do tego doprowadzic? Ktos z Was przezyl to? Zmienilo sie cos w Waszym zwiazku?
 

L-ynx

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Sadze, ze nie zastanowiles sie nad tym. Po prostu palnales.

Do autorki: Zapytaj wprost swojego faceta. My nic o nim nie wiemy. No poza tym, ze wlasnie oplakuje smierc swojego ojca.

Poniekąd przyznaje ci rację, ale są różni ludzie. Autorka zna swojego chłopaka dobrze w przeciwieństwie do nas. Skoro chce go spytać o zdanie w tej kwestii, sądzę że powinna, jeżeli mu się propozycja nie spodoba to co najwyżej go rozbawi.


No poza tym, ze wlasnie oplakuje smierc swojego ojca.

Dotknęła go tragedia, ale minęły już 3 miesiące i musi zacząć normalnie żyć.
 

Nikczemnik

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jakby twój chłopak nie chciał tudzież po prostu nie miał ochoty napisz pm wymienię się doświadczeniem :icon_twisted:
 
0

03092010

Guest
Poniekąd przyznaje ci rację, ale są różni ludzie. Autorka zna swojego chłopaka dobrze w przeciwieństwie do nas. Skoro chce go spytać o zdanie w tej kwestii, sądzę że powinna, jeżeli mu się propozycja nie spodoba to co najwyżej go rozbawi.
No wiec niech pojdzie i zapyta jego, nie nas, skoro zna go lepiej anizeli my.
I przyznam Tobie racje w tym, ze rozni ludzie sie zdarzaja, jednak gdyby moj ukochany wyskoczyl z trojkatem wtedy kiedy oplakuje swojego rodzica, sadzilabym, ze jestes bezczelny. I zwroc uwage, ze to nie on, a ona marzy o trojkacie.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A mnie się wydaje, że to są tematy pod publiczke, żeby coś się działo i ogólnie dla samego założenia tematów :)
Nie każdy wie, jak łatwo czytać różnorakie komentarze z bardzo różnych działów :)
Więc koleżanka może się przeliczyła.

Ja na twoim miejscu, jeśli historia o ojcu jest prawdziwa, dała bym sobie spokój z ttójkątami na jakiś czas ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
taaa widze wielka milosc, poporstu tak go kocha i chce go uszczesliwic ze chce mu druga kobiete do lozka wpakowac :)


cudownie, pozazdrościć tak cudownego zwiazku.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
taaa widze wielka milosc, poporstu tak go kocha i chce go uszczesliwic ze chce mu druga kobiete do lozka wpakowac :)

Chyba nie dostrzegasz (bądź nie chcesz dostrzec, by móc stworzyć iluzję genialnej wypowiedzi), iż przy okazji "wpakuje" tę dziewczynę również sobie. Morał z tego płynie taki, że obie strony (lub dosłownie, być może trzy) będą zadowolone z takiego układu.

Ocenę wypadałoby zachować sobie. Ich życie, ich związek. I raczej zbędne jest twierdzenie, co Ty o tym sądzisz.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Chyba nie dostrzegasz (bądź nie chcesz dostrzec, by móc stworzyć iluzję genialnej wypowiedzi), iż przy okazji "wpakuje" tę dziewczynę również sobie. Morał z tego płynie taki, że obie strony (lub dosłownie, być może trzy) będą zadowolone z takiego układu.

Ocenę wypadałoby zachować sobie. Ich życie, ich związek. I raczej zbędne jest twierdzenie, co Ty o tym sądzisz.


tym bardziej zbędne jest to co Ty sądzisz o tym co ja sądzę.

w gwoli ciekawostki chciałabym zaznaczyć iż jest to forum publiczne i mam prawo do swojej oceny sytuacji przedstawionej w temacie więc na przyszłość daruj sobie tego typu teksty.


to że "wpakuje" tę dziewczynę róznież sobie potwierdza głebokość uczucia i relacji.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ależ ja nigdzie nie mówię, co o tym sądzę. Z powodu prostego - im mniej wulgaryzmów używam, tym lepiej. Forum, to forum, fakt. Masz to prawo, ale nie obowiązek. Tak jak ja mam prawo powiedzieć, że Obama to kretyn - czy to oznacza, że to robię? Nie. Mogę powiedzieć także, że nienawidzę gejów, żydów, nie wiem, pingwinów. Czy to robię? Nie. Dlaczego? Bo mam jeszcze jakieś resztki kultury w sobie i nie jestem skończonym głąbem, by wpieprzać się w czyjeś życie i je komentować. Szczególnie, gdy tej osoby nie znam.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Raz uprawiałem seks z kobietą nie zamieniając nawet jednego słowa: podeszła, zaciągnęła mnie do łazienki, seks i się rozeszliśmy. Była atrakcyjna, więc taki układ był mi na rękę. Dużo razy, a może nawet bardzo dużo[ zależy od osoby patrzącej] uprawiałem takowy seks. Nie jestem nawet w stanie określić ile razy dokładnie, bo miałem gorszy okres w życiu i mało z niego pamiętam[ wakacje 2-3lata temu]. W każdym bądź razie nie żałuję, bo podobno uczyniło to ze mnie niezłego kochanka.


Ogólnie mam bardzo luźne podejście do seksu kiedy jestem wolny. Teraz jestem zajęty i nie ciągnie mnie nawet w najmniejszym stopniu do innych kobiet. W moim 1 i 2 związku zdradzałem, ale teraz już wiem co jest dla mnie ważniejsze i wiem w jaki sposób do tego doszedłem.

Raz uprawiałem seks z kobietą nie zamieniając nawet jednego słowa: podeszła, zaciągnęła mnie do łazienki, seks i się rozeszliśmy. Była atrakcyjna, więc taki układ był mi na rękę. Dużo razy, a może nawet bardzo dużo[ zależy od osoby patrzącej] uprawiałem takowy seks. Nie jestem nawet w stanie określić ile razy dokładnie, bo miałem gorszy okres w życiu i mało z niego pamiętam[ wakacje 2-3lata temu]. W każdym bądź razie nie żałuję, bo podobno uczyniło to ze mnie niezłego kochanka.


Ogólnie mam bardzo luźne podejście do seksu kiedy jestem wolny. Teraz jestem zajęty i nie ciągnie mnie nawet w najmniejszym stopniu do innych kobiet. W moim 1 i 2 związku zdradzałem, ale teraz już wiem co jest dla mnie ważniejsze i wiem w jaki sposób do tego doszedłem.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Swing, bo chyba tak nazywa się to zjawisko, jest do przyjecia tylko wtedy, gdy obie strony są do tego całkowicie przekonane.
Jak widać Ty nie jesteś, więc po co w to wchodzić?!
Robienie czegoś na siłę raczej nie przyniesie pozytywnych efektów.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Justysss napisał:
widać dla niej nie wystarczasz i krótka piłka.... A ty wiesz co zrób powiedz zgodze sie na sex w 3 ale nie z chłopakiem tylko dodatkowa kobieta :) zobaczysz jak ona zareaguje...
A tak po za tym jak w miłości mozna zgodzic sie na takie coś zeby jakiś facet walil ci twoja laske na Twoich oczach ...... zastanów się. postaw jej ultimatum ja albo inni i juz. jak dasz raz jej spróbować to bedzie tak zawsze zapamietaj :)
Bez przesady - trzeba być szczerym w swoich fantazjach :D
a ultimatum to konieć związku, a przynajmniej szczerosci i komplentego zaufania, propozycja

ponury_murzyn napisał:
zaproście dodatkową parę, a nie dodatkowego faceta - ja na taki układ bym poszedł.
jest dobra :)

Mnie tam nie kręcą trójkaty z facetami, ale gustach się nie dyskutuje, jezeli obie strony akcpetuja, to mozna próbowac.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Ja bym sie na to nigdy nie zgodził... no nie wyobrażam sobie,ze jakis obcy facet puka moją parnerke a ja na to patrze... no nie!


Nigdy bym nie zaproponowałbym czegoś takiego partnerce,nawet jeśli miałoby chodzić o drugą kobiete ze zwyczajnego szacunku dla niej.Pewnie jakby ona mnie to powiedziała,albo ja jej,zakończyło by się natychmiastowym zerwaniem i brakiem szacunku dla proponującego.

PS:Zastanów się ,bo po takim czymś możesz mieć ładną ryse na psychice.
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Thisisgame napisał:
Ja bym sie na to nigdy nie zgodził... no nie wyobrażam sobie,ze jakis obcy facet puka moją parnerke a ja na to patrze... no nie!


Nigdy bym nie zaproponowałbym czegoś takiego partnerce,nawet jeśli miałoby chodzić o drugą kobiete ze zwyczajnego szacunku dla niej.Pewnie jakby ona mnie to powiedziała,albo ja jej,zakończyło by się natychmiastowym zerwaniem i brakiem szacunku dla proponującego.

PS:Zastanów się ,bo po takim czymś możesz mieć ładną ryse na psychice.
Dokładnie...Chwila spełnionych fantazji na pewno zaważy na codziennych relacjach i nie będzie już tak jak wcześniej...Wciąż będziesz mieć w pamięci jak jakiś koleś pukał Twoją laske a ona krzyczała z rozkoszy...To chore! Osranym patykiem nie dotknąłbym takiej panny.Jest tyle erotycznych gadżetów i sposobów by nie nudzić się w łóżku a nie od razu wskakiwać na innego kija.To różni nas od zwierząt,że mamy rozum,godność i szacunek do siebie.Uwielbiam seks i mamy swoje fantazje jak każdy,ale nigdy w życiu nie pozwoliłbym żeby jakiś koleś rypał moją kobiete...Litości!!!
 
Do góry