echo serca przez przełyk

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Jestem przed echem serca przez przełykowym - czy jakoś tak- mam połknąć sonde i bedą sprawdzać czy nie mam w sercu przecieku, bo czasem trace przytomność (jak brałam tebletki hormonalne to zdażyło mi się to 4 razy). Miał może ktoś coś takiego? Denerwuje sie :( 
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Oj widzę że słabo... nikt nie miał takiego echa :( to jeszcze bardziej się denerwuje :( 
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Skoro tutaj nikt nic nie wie, to poszukaj for poświęconych tematyce medycznej, albo po prostu zapytaj lekarza, on ci to najlepiej wyjaśni
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Muszę to zrobic i kropka. Chciałam pogadać z osobą która to juz miała i może powiedziec coś od siebie. Zrobię tak jak mówisz, poszukam po innych forach. dzięki!
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Juz po fakcie co prawda, ale może ktoś jeszcze będzie szukał tu pomocy.
Wiem, że to może wyglądać z boku bardzo traumatycznie, nie jest to przyjemne badanie, ale bardzo dobre. Daje duże możliwości diagnostyczne. Obrazy uzyskane podczas echa są naprawdę rewelacyjne, wszystko ładnie i wyraznie widac. Odpowiednie przygotowanie przed badaniem moze w znacznym stopniu zmniejszych traumatyczne przezycia z nim związane. Najlepiej zapytrać o wszytsko lekarza kierujacego lub tego, który ma wykonać badanie. Nie czytajcie za bardzo tego co ludzie piszą na forach, bo często jest tak, ze wypowiadają się ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o fakcie, i piszą nieprawdę, straszą lub wyciągaja na wierzch jakies drastyczne i skrajne powikłania, które bardzo rzadko wystepują. Jak ktoś bardzo spragniony wiedzy - zachęcam do odwiedzenia biblioteki i przejzenia podręcznika do interny lub kardiologii. Tam wszytskiego można się dowiedzieć od tej drugiej strony.
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Jestem po badaniu - nie jest przyjemne, ale do przeżycia, jak kogos interesuje temat to moge pomóc (pisac na prywatne)
 
Do góry