e-sprzedaż odzieży chińskiej

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Zastanawiam się nad otwarciem niedużego sklepu z bielizną chińską. Szukając jakiejś hurtowni z takim towarem trafiłam na e-hurtownik.pl.Jak uważacie, warto pójść w tym kierunku? Dodam, że oferowane w tej hurtowni produkty wyglądają bardzo dobrze i nie są drogie, więc też nie sprzedawałabym ich po jakichś zawrotnych cenach. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,
Czy ktoś tutaj robił już integrację magento z allegro przez baselinkera?
Od ponad miesiąca walczę z supportem BL, ale Ci ludzie chyba chcą mnie jedynie do psychiatryka odesłać.
Mamy multistore z dwoma sklepami gdzie jest ten sam asortyment który powinien przesyłać dwie różne informacje w cenie i stanie magazynowym do dwóch różnych kont allegro. Obecnie odpowiednio działa tylko jedno konto, drugie aktualizuje się chyba co jakieś 2 tyg... Dodatkowo, synchronizacja oferty do wystawienia pokazuje mi dane nawet do miesiąca wstecz (usuwałem produkty ze sklepu a one dalej widnieją do wystawienia).

Może ktoś współpracował z Blackdale w sprawie sklepu online https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ ? Czy warto?
 
Do góry