E-sim

12t34t

New Member
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę, że ten temat będzie skierowany do dość wąskiego grona osób, które w wolnych chwilach lubią pogrywać w aplikacje dostępne w oknie przeglądarki.

Pokrótce przedstawię Wam eSima, jest to gra podobna do znanego e Republik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, najemnikiem, redaktorem, wojskowym, dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem eŚwiata, także mamy community i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (de facto jest to jedyna możliwość rejestracji, oraz gracz rejestrujący się zyskuje znacznie więcej), lecz Polacy aktualnie są na dość przegranej pozycji. Zostaliśmy prawie całkowicie podbici przez Litwinów, którzy należą do najpotężniejszej koalicji w świecie eSima. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy ePolski.

W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick 12t34t. Aktywnie wspieram graczy !

Pozdrawiam i zapraszam
(Rejestracja z linku podanego niżej daje dodatkowe 2 gold po osiągnięciu 7 levelu ;))


http://e-sim.org/lan.34270/
 

12t34t

New Member
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cd. tematu to prosze, filmik promujący grę:

http://www.youtube.com/watch?v=0tiiW36PDqk
 
Do góry