e-papieros

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
@notserious
Mam wielu znajomych e-palaczy i zasadnicza większość z nich to osoby w średnim wieku z kilkudziesięcioletnim (20-50 lat) stażem. Natomiast faktem jest, że po pierwsze - e-papieros jako prezent, bo palacz sam musi chcieć rzucić tytoń. W końcu e-papierosy nie smakują jak normalne, wymagają też więcej zachodu - czyszczenie, nalewanie płynu etc. Warto też pamiętać, że sprzętu jest mnóstwo, różne odmiany, nie każdemu pasuje to samo, nie wszystko działa równie dobrze. Płyny są różne, niektóre są po prostu obrzydliwe, inne pycha. E-papieros e-papierosowi nierówny...
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
a czy możesz polecić jakąś dobrą sprawdzoną e-faje firmę i model ja mam e kinga i nie narzekam ale ciekaw jestem na przyszłość
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ja kupuję tu od 1,5 roku:
http://www.e-dym.pl/
W porządku ceny, zero problemów z kontaktem, reklamacjami, szybka wysyłka, "ludzcy" sprzedawcy do których zawsze można zadzwonić, zagadać, fajne okresowe promocje.
 

janterst

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja dostałem kiedyś e-papierosa. Smakował mi oraz nie miałem żadnych problemów technicznych związanych z użytkowaniem takiego e-papierosa, ale nie mogłem się nim napalić i wróciłem do papierosów. Mam nadzieję, że kiedyś to rzucę, ale teraz wiem, że to na pewno nie będzie dzięki e-papierosowi.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Pewnie.
Brand linii ego należący do firmy Mild, specjalizują się w sprzedaży stacjonarnej przez pośredników, dlatego większość tych stoisk w hipermarketach oferuje ich produkty. Mają z reguły dłuższe gwarancje niż inni dostawcy, ale ich produkty są droższe o powiedzmy 30-40%. Ja ich akurat nie kupuję, ale jeśli ktoś jest skłonny zapłacić więcej, żeby kupić stacjonarnie, to nie widzę problemu, to dobra marka tyle że droższa.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
spoko widzę że przerobiłeś temat dzięki za dobre rady ja mam kamikaze 1000 eGo-c i jestem zadowolony ale twoje doświadczenie mi się przyda pozdro
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Cieszę się, że MOGŁAM pomóc. ;-)
Ja akurat z ego-c średnio byłam zadowolona, brak stabilizacji napięcia mnie irytował. Coś mi się obiło o uszy, że teraz wyszła wersja ze stabilizacją, ale jej nie testowałam, więc się nie wypowiem.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
sory za pomyłkę jak mogłem pomylić tak piękną kobietę z facetem coś ze mną chyba nie tak ale mam takie jeszcze małe pytanko jeśli można spytać jaką konkretnie faje palisz

sory za pomyłkę jak mogłem pomylić tak piękną kobietę z facetem coś ze mną chyba nie tak ale mam takie jeszcze małe pytanko jeśli można spytać jaką konkretnie faje palisz
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ja używam aktualnie baterii ego-T USB 650mah i kartomizera Vivi mini CC ;-)

PS.
Oczywiście mam zapasowe baterie, ale ponieważ większość czasu spędzam przed komputerem, a baterię usb można ładować i palić jednocześnie, to zwykle ta mi wystarcza. Gdyby ktoś chciał kupić wyżej wspomniany kartomizer, doradzam dokupić jeden ustnik, bo te, które są fabryczne, jakoś łatwo pękają; te dodatkowe sprawują się bardzo dobrze.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
fajny sprzęt czy jeśli będę miał pytania to mogę pisać bezpośrednio do ciebie jesteś bardziej doświadczonym palaczem i w dodatku jako laska widzę że lubisz znać temat który cie interesuje od podszewki tak jak ja pozdrawiam
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Wolę, bo nie topię wtedy setek i tysięcy w nietrafiony sprzęt i płyny.
Jeśli chcesz być na bieżąco, po prostu zacznij regularnie czytać jakieś forum epapierosowe.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
wole pogadać z jedną a konkretną osobą niż takie forum i żegnam na minimum dwa tygodnie miłego czasu spędzonego przy kompie
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jest taka teoria, że nałóg palenia polega głównie na utrwaleniu się czynności (m in ruchów rąk) obocznych.
"Palenie" bez wdychania dymu miałoby, wedle tej teorii, wyeliminować szkodliwe substancie, zapewniając zadowolenie z "uprawiania" tych samych czynności, co przy prawdziwym paleniu.
Mnie odrzucenie palenia po 40 latach "uprawiania" nikotyzowania się nie sprawiło żadnych trudności (ostatnio paliłem 20 ekstra mocnych)
 

Andrzej Baczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
123
Punkty reakcji
0
Według mnie to strata kasy. Próbowałem ale za bardzo denerwujące to jest. Ewentualnie jako dodatek do normalnych jak nas najdzie ochota w restauracji gdzie jest zakaz palenia czy coś.
 

Maciejas87

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
2
Eee tam, e-papierosy nie są wcale takie najgorsze. Jako pomoc w rzucaniu jak najbardziej się sprawdzą, a i przyzwyczaić się można. Zresztą wielu użytkowników prawdziwych "petów" zapomina o jednym. Często szkodzi się także osobom z najbliższego otoczenia. W przypadku e-papierosów takiego problemu i choćby z tej strony mają one przewagę.
 

lapko

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Z e-papierosem jest tak jak z zrzucaniem, że ciężko się przyzwyczaić do tej nowej sytuacji dla nas. Jak już się człowiek do niego przyzwyczai to jest później zadowolony. Mój ojciec pali już tego papierosa 5 miesięcy i powiedział, że może nie napala się tak jak normalnym papierosem, ale za to może go palić wszędzie gdzie chce bo nikt się o to nie czepia :)
 

Maciejas87

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
2
Dokładnie! Często to po prostu kwestia dobrania czegoś dla siebie. Warto poczytać nieco co ludzie wypisują na forach poświęconych e-papierosom. Zapytać w razie potrzeby i na pewno ktoś chętnie pomoże. A jak nie to zawsze pozostaje pomęczenie pracowników sklepu z e-papierosami. Ja korzystam np. z e-dymek.pl i jak dotychczas było spoko :) Pamiętaj - wiedza to Twój sprzymierzeniec, a nie wróg! :p
 
Do góry