Dziwny...

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Mam okropny problem... nie wiedziałem gdzie go umieścić.

Jak wiecie chyba ( większość ) z tematu o gejach że nim jestem.

Moja najlepsza przyjaciółka zaczęła czuć do mnie to wielkie uczucie, miłość ( wiem to z jej słów )
Widzę że bardzo jej na tym zależy. ( na związku ) Jak ja mam jej powiedzieć że nic z tego, że nie mogę, że jestem gejem! :(
Jeśli jej powiem już nigdy nie będzie chciała zemną gadać. Po prostu znienawidzi mnie. Jeśli jej to wprost powiem to, złamie jej serce, a sobie przy tym również.
( W przeszłości byłem z nią, ale wtedy nie byłem jeszcze homoseksualistą. )


Poradźcie coś mi, proszę...
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
może.. powiedz jej ze kochasz kogos innego..? nie musisz mowic ze jestes gejem mozna to jakos inaczej jej wytlumaczyc zeby nie ujawnic prawdy i zeby nie sklamac ;)
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Nie wiem czy to był by dobry pomysł. Bolało by mnie to, że nie byłem bym z nią szczery.

Szczerość to me drugie ja. Nie potrafię kłamać.
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Wiesz.
Na miejscu twojej przyjaciółki, gdybyś to oznajmił, na początku byłabym w szoku.
A potem przesiedziałabym cały dzień w domu i myślała. Po czym stwierdziłabym, że nie przeszkadza mi orientacja seksualna i nadal mogłabym być przyjaciółką.
Skąd wiesz, że cię znienawidzi? Jest tak bardzo (bez urazy, oczywiście) nietolerancyjna wobec gejów czy lesbijek?

Jeśli nie lubisz/ nie umiesz kłamać, zdaj się na własną intuicję.
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Przyjaźń to też piękne uczucie, o które warto dbać.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Tak...

Tylko jest ten problem. My przeważnie mamy takie spotkania grupy. Każdy przychodzi z swoim partnerem ( partnerką jeśli chłopak ) Wiadomo że mój chłopak nie przyjdzie na to. To co wtedy powiem jej?

Angel of Blood - Masz rację...
Nie wiem czy ma wstręt do homoseksualistów. Nie po prostu chce jej to powiedzieć, lecz w taki sposób, by to dobrze zrozumiała.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Slyszalem wiele razy ze homoseksualista to najlepszy przyjeciel/przyjaciolka.
Jezeli to Twoja najlepsza przyjaciolka, to nie zorientowala sie ze masz inna orientacje ?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a jesli Twój partner jutro wróci to pozniej znowu wraca za granice czy juz nie? bo mogl bys powiedziec ze Twoja dziewczyna jest zaa granica...

hmm mozesz tez powiedziec ze jakos nie potrafisz z nia byc po raz kolejny ze bardziej odpowiada Ci to że jestescie przyjaciółmi i nie chxcecie tego stracic..

no nie wiem pomysle jeszcze nad tym teraz juz musze isc spac
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Nie wiem...

Tylko że dzisiaj padło z jej ust zdanie: Czy masz dziewczynę?
Ja na to wiadomo: Nie...

Nie wiem... posłucham jeszcze od paru ludzi mądrych zdania i zobaczę.


EDIT: Nie, już nie wraca za granicę.
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Sama nie uważam się za mądrą osobę, więc nie wiem, ile jestem w stanie pomóc ;) .

Jednakże myślę, że jeśli jej zależy na Twojej przyjaźni - zrozumie, tylko będzie potrzebowała czasu.
A mówiąc, że nie masz dziewczyny, dałeś jej swego rodzaju znak, że możecie znowu być razem- chociaż miejmy nadzieję, że tak tego nie odebrała.

Jeśli Twój partner nie wraca już za granicę, nie będzie Ci ciężko ukrywać tego związku?
Pomyśl.
Nie warto ukrywać czegoś, co i tak może wydać się w najbliższym czasie.
A nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od misternych kłamstw i uników.
Przynajmniej moim zdaniem.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Tak...

Aż tak tego nie ukrywaliśmy. Większość mych znajomych, przyjaciół to wie. Niektórzy tylko w pewnym stopniu. Ona... nie.
Masz rację że dałem jej znak słowem: "nie".
Jeszcze zobaczę...

P.S. Wysłała mi teram SMS z taką oto treścią:

"Co się dzieje? No proszę powiedz! Dlaczego dzisiaj po naszej rozmowie unikasz mnie? Coś cię gryzie? Może masz dziewczynę, ale nie chciałeś mi robić przykrości... Zrozumie to...
P.S. Jeśli to chodzi o coś innego np. o inną orientacje czy chorobę itp., to nie wiem jak to odbiorę, lecz pamiętaj nawet jeśli nie będziemy razem to i tak zawsze będę czuła w tobie przyjaciela i będę do ciebie czuła to wielkie uczucie...
Miłej nocy..."
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
no po tym smsie to nie wiem co ci napisac... chociaz w sumie nadal uwazam, ze nie powinienes jej mowic o swojej odmiennosci. wtedy tylko wyostrzylbys jej zapedy, myslalaby, ze uda jej sie ciebie odmienic i bedziecie szczesliwa para ;) zawsze tak jest
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Posłuchaj mnie uwaznie. Skoro jest twoja przyjaciółka to to zrozumie. Ona lubi/kocha twoje wnetrze i wyglad a nie orientacje. Ja zawzse i wszedzie bym wolal poznac prawde nawet gdy jest ona bolesna, i wiele razy prawda mnie mocno zdołowala ale mimo wszytko zawsze bede szanowal 2 osobe jezli ona mnie bedzie szanowala w pewnym stopniu:) Nie wiem jak to jest byc gejem ale to chyba tak u was jest ze nie lubicie dziewczyn bo to jest obrzydliwe jak dla nas mezczyzna + mezczyzna ale wiesz co..... jestes suuuper bo jezeli jest tak jak pwoiedzialem i podszedl by do mnie chlopak i powiedzial ze mnie kocha to bym go zabił na miejscu:) a ty nie chcesz jej zlamac serca. Wiem ze muszisz strasznie sie czuc przy niej ukrywajac to wiec zastanow sie czy warto meczyc sie z wymyslaeniem odpowiedzi na jej pytania o dziewczyne itp. Powiedz jej prawde i jezli jest taka jak napisala w sms-e to to zrozumie a Tobie bedzie sie z nia gadało jeszcze bardziej cudowniej bo nie bedziesz musial nic ukrywac ani sie niczego bac. 3maj sie ziom i cie pozdrawiam
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ona Cie zapewnie o tym,że cokolwiek by to było ona nadal będzie Twoją przyjaciółką lecz nie wie w jaki sposób to przyjmię...hm...sądze,że powinna odebrać to w miare spokojnie. Bez krzyków,wrzasków. Skoro jest przyjaciółką i chce nią pozostać nadal to nie będzie tak źle jak sie obawiasz. Po prostu powiedz jej ,o co naprawde chodzi i poproś o dyskrecje. Wierze,że zrozumie i nie będzie żywić do Ciebie urazu. Bo w końcu nie kłamałeś,nie chciałeś żeby cierpiała.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mam okropny problem... nie wiedziałem gdzie go umieścić.

Jak wiecie chyba ( większość ) z tematu o gejach że nim jestem.

Moja najlepsza przyjaciółka zaczęła czuć do mnie to wielkie uczucie, miłość ( wiem to z jej słów )
Widzę że bardzo jej na tym zależy. ( na związku ) Jak ja mam jej powiedzieć że nic z tego, że nie mogę, że jestem gejem! :(
Jeśli jej powiem już nigdy nie będzie chciała zemną gadać. Po prostu znienawidzi mnie. Jeśli jej to wprost powiem to, złamie jej serce, a sobie przy tym również.
( W przeszłości byłem z nią, ale wtedy nie byłem jeszcze homoseksualistą. )
Poradźcie coś mi, proszę...

ej, ale właściwie Ty problemu nie masz. Ona wie że jesteś gejem (wie prawda?) i ona musi to zaakceptować, bo w końcu tak jest, że wolisz facetów od niej.

I nie powinieneś czuć sie winy tej całej sytuacji. Ona musi to zrozumieć (heh no musi to na rusi... :/ ) ale jeśli przestanie sie do Ciebie odzywać będziesz widział, że chyba nie jest taką Twoją wspaniałą przyjaciółką skoro nie akceptuje tego kim jesteś
 

Fantometka_xD

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
A cu Cię to ;P?
Jeśli nie lubisz kłamać, to powinieneś powiedzieć jej prawde. Ale tu też się pojawia problem, bo jak..

Jeśli jest warta przyjaźń lub znajomości to zrozumie. Gozrej jeśli nie, ale wtedy ty będziesz czuł ze zrobiłeś to co mogłeś. czyli powiedziałeś prawdę.
 

sylwiati

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
na niebie tyle gwiazd"
W przeszłości byłem z nią, ale wtedy nie byłem jeszcze homoseksualistą.

Jedynie problem możesz mieć wtedy gdy do Jej głowy przyjdzie stwierdzenie, że jak teraz jesteś homoseksualistą to wtedy gdy z Nią chodziłeś również nim byłeś. Może to źle odebrać i sądzić, że się Nią bawiłeś i nie byłeś szczery (przynajmniej mi by takie coś do głowy przyszło), a jeśli stwierdzi, że wtedy nie byłeś szczery to może również uważać, że nie jesteś Jej przyjacielem, bo prawdziwi przyjaciele nie kłamią i nie mają przed nami tajemnic. Ale mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie mój tok rozumowania. Mam nadzieję, że Ona takiego nie będzie mieć ;)
Trzymam za Ciebie mocno kciuki ;)
 
Do góry