Dziwne Zwierzęta

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Czy wasze zwierzątka zachowuje się dziwnie?
Mój pies nieodstępuje mnie na krok. Próbuje nawet się ze mną kąpać w wannie i spać w moim łóżku na co mu niepozwalam. Jak idę do szkoły to piszczy. Mój kot zaś domaga się głaskania w najdziwniejszych sytuacjach. Miałczy pod moim klopem. Wchodzi do łazienki i stuka łapkami wanne.
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
z psem nie było żadnych dziwnych sytuacji, a co do kota.. to mój ma to samo :D siedzi i miauczy pod WC :), jak akurat siedze w wannie to otwiera sobie cwaniara drzwi od łazieki i sobie wchodzi, wskakuje na wanne i chodzi po niej :mruga: Wskakuje z wanny na pralke, Wchodzi czasem do pralki ( aż mnie korci zeby jej nie wlaczyc bueheeh :D B) żarcik oczywiscie) albo pije wode z akwarium :mruga: czasami biega w ta i spowrotem jak szalona, wskakuje na moje lozko i zrzuca narzute,koldre,wlazi pod przescieradlo i inne ciekawe rzeczy...ahh z takim kotem ;) :bag:
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
hiehie, czyli jednym słowem dwa słowa koty są postrzelone :D... dzisiaj zapytałam mamy czy nie zna jakiegos dobrego kociego psychiatry B) hehe... mogłabym się tam udać z moją kocią :p buehe... a i jeszcze z dziwnego zachowania to to że jak jej sie nudzi, usiądzie przy mnie,obok klawiatury na biurku,będzie się z 10 minut na mnie perfidnie patrzała, jak nie zwracam uwagi to usiądzie przed monitorem, cenralnie naprzeciw mnie i tak się patrzy... po upływie jakiś 5 - 10 minut podchodzi dziarskim krokiem do mnie, ugrzmoli mnie w reke i ucieknie :D co za wariat :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
-> Mój pies gwałci kota ::lol::
-> Fred (pies) jak śpi ma schowany łeb pod kołdrą , a reszta (tyłek z rozstawionymi nogami) na zewnątrz.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Mój kot raz z nudów, kiedy siedziałem w klopie stukał łapkami w klawiaturę.
(Oczywiście pies leżał pod WC i czekał aż wyjdę)
Okazało się potem że napisał na jakimś forum posta xD
Wyglądał on mniej więcej tak:
kuczhmfn ckl;znvcz.s/ 0q[ o;l/zxbvnskx zep0ewpsav f6vf65
fgk
czy jakoś podobnie :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
to masz madrgo kota.. hoho... nawet posty umie pisać :D , mój tylko czasami sobie gada z moja przyjaciolka na gg ;) :lol: co mniej wiecej wygląda podobnie do postu Twojego kota :D ahh... te koty.. intelogętne zwierzaki :p :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Mój pies za to, to taka przylepa i prosidło.
Ale jest grzeczny i nie skacze do stołu :)
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
hehe jak chyba wiekszość to prosidła :p mój też był grzeczniutki i tylko sobie siadała i się lampiła co my tam jemy :D hiehie :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Mój wie że nie wolno być w jadalni kiedy jest obiad :)
I że nie wolno jeść z podłogi :)
A kot też lubi siedzieć w pralce :D
Raz przypadkiem prawie włączyłem pralkę :(
Wrzuciłem rzeczy wsypałem proszek, zamknąłem klapkę a kot zaczął drapać łapkami gdy nastawiałem program :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
hiehie... to kocisko miało nieziemski fart :D mojej mendzie zachciało sie wejść do szafy... hiehie... i przesiedziała praktycznie cały dzień bo nikogo w domu nie było :bag: a nikt nie zauwarzył że tam wlazła :D ... hiehie...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Mój zniszczył zasłonkę bo miał kaprys wejścia na żyrandol :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Moja ciotka też ma, dla mnie dziwne jest wieszać dywan na ścianie.
Mój pies raz "sprzedał się sąsiadce za kiełbasę ale potem i tak szybko wrócił :D
 

ryszardo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
zza płotu
hihihi mój kot salta czasem robi, albo przyjdzie ułoży się na monitorze i zaśnie. albo położy się na mikrofalówce i spi bo mu Cieplo tam, lubi też spać na karniszu, :D :D :D :D :D :D :D :D fajny kotek, :D :D :D , miałem kiedyś tez rybke gupika, co w wodzie salta robił :p
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
moze i dziwne :p ale ładnie wygląda :D przynajmniej u mnie w mieszkaniu :D :bag: a co do kota to czasami idzie sobie idzie.. idzie i idzie.. i nagle... bum.. lezy :D i ziewa ;D a to macie fotke jak to wygląa - :)

Pokaż załącznik: 6935

weszła do mojej torby jak szłam na trening :

A_kuku.jpg

i często przebywa na szafie gryząc pudełko :

gryzie_pudełko.jpg

mówiłam że mój kot ma nierówno pod sufitem ? :D
 

Tasiuniaaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnoffek :)
muj zamiast jesc rybki akwarium je ih pokarm przyokazji rozwalajac go po calym pokoju,
jak wyhodze gdzies z domu to hce isc ze mna itp. :D
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Mójemu pieskowi także zdarza się dziwnie zachowywac...
Ostatnio czesto przesiaduje na parapecie i gapi się w okno a jak zobaczy psa to szczeka ;)
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Mójemu pieskowi także zdarza się dziwnie zachowywac...
Ostatnio czesto przesiaduje na parapecie i gapi się w okno a jak zobaczy psa to szczeka ;)
Mój też tak ma :D
Albo jak ją wykąpiemy to lata po całym domu jagby kopa dostała kładzie się na tapczanie i odpycha się tylnymi nogami :D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Jak mój kotek Lolek była mały, to gdy spałam skakał mi na twarz... :p
 
Do góry