Dziwne zjawiska, nawiedzenia i obseracje na Górnym Śląsku

Dante_ph

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam
Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji na temat ewentualnej lokalizacji "nietypowych" miejsc, domów na Górnym Śląsku? A może wam samym przytrafiło się coś dziwnego? Zachęcam do udziału w temacie...
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
życie Tobie nie miłe że chcesz odwiedzać miejsc które z jakiegoś powodu są unikane? ciekawość to wspaniała rzecz, ale powinna iść w parze z rozwagą;
 

Dante_ph

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
No cóż, wydaje mi się że zgromadziłem już dość sporą wiedzę w tej tematyce, oczywiście nie wiem wszystkiego ale napewno znam ryzyko... Zalogowałem się na tym forum ponieważ ciężko jest samemu znaleźć coś poważnego,i zbytnio nie mam czasu by dwie godziny dziennie przesiadywać przed kompem i przeglądać sterty artykułów a na e-mail raczej żadko przychodzą jakieś sensowne relacje... dlatego też pomyślałem iż na tym forum uda mi się uzyskać jakieś info...
Jeśli o mnie chodzi polecam ksiązki Viktora Farkasa, ciężko je zdobyć ale są ciekawe mimo iż troche bagatelizuje. Jeżeli interesują was bardziej pozycje o tzw. "pogromcach duchów" to polecam książki małżeństwa Spencerów... tak na początek :)
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
jeżeli posiadał byś wiedzę którą sobie tak skarbisz, wiedział byś jak wywołać niezwykłe zjawiska a nie szukać miejsc które za takowe uchodzą;
 

Dante_ph

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale wywoływanie trochę się różni od odwiedzania miejsc, badania bądź opisywania zjawisk. Przede wszystkim skalą niebezpieczeństwa. Tu należało by właśnie poruszyć kwestie rozwagi o której niedawno wspominałeś.... Zabawy nawet zwykłą tablicą Oujia mogą być niebezpieczne w skutkach, gdyż tego typu zabiegi mogą negatywnie wpłynąć na zmianę twojej wrażliwości duchowej. Poza tym temat który założyłem nie odnosi się do sposobów kontaktowania się ze zmarłymi, bądź inicjowania różnego typu zjawisk nadprzyrodzonych, ani też po to by się ponapinać, więc może moglibyśmy nakierować naszą dyskusję na tor bardziej zgodny z tematem...
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
pewni ludzie uważają OOBE za niebezpieczne, wynika to z ich niewiedzy lub też błędnych informacji;
 

Dante_ph

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Teoretycznie wszystko może być niebezpieczne, ale w przypadku OOBE niebezpieczeństwo, jest niewielkie chyba że ktoś naprawde źle się do tego zabiera. Praktykując OOBE nie wchodzimy w żaden bezpośredni kontakt z innymi bytami, jeżeli do tego potrafimy odpowiednio się zabezpieczyć na czas "transu" nic nie powinno nam raczej zagrozić... teoretycznie.
 
Do góry