Dziwna skóra

Serdel95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Łączki Brzeskie
Ludzie pomóżcie !!! Mam problem: na mojej skórze jest bardzo dużo dziwnych pryszczy (?) szczególnie na plecach i na ramionach.Do tego na ramionach mam jakby takie gródki i nie kilka tylko całe ręce są nimi obsypane. Moglibyście jakoś pomóc podając jakiś skuteczne sposoby lub leki ?? Bardzo mi na tym zależy bo zbliża się lato a tu tak wyglądać ??
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
nie ma to jak dojrzewanie :p
wiesz są rozne żele do ciała na pryszcze :p ale najlepiej to chyba do dermatologa isc - on dobierze cos odpowiedniego :)
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Mi kiedyś dermatolog przepisał puder w plynie, ale do tego potrzebna jest chyba recepta...
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Boże... Ty umrzesz ... Tak jak my wszyscy :p , ale niekoniecznie z powodu syfow...
Nic innego tylko dermatolog jesli chcesz w lato miec gladka skore.. :) pzdr
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
boże jak to ludzie wygadują glupoty...
stary to ma wszystko ścisły związek z przemiana materii... dostarczasz duzo bialka i weglowodanów, organizm wyczuwa nadmiar i rosnie Ci takie cos na plecach...to powinno minąć, moze nie od razu ale powinno minąć. Ćwiczysz coś?? Sport na pewno mógłby cos poprawić...
 

Serdel95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Łączki Brzeskie
boże jak to ludzie wygadują glupoty...
stary to ma wszystko ścisły związek z przemiana materii... dostarczasz duzo bialka i weglowodanów, organizm wyczuwa nadmiar i rosnie Ci takie cos na plecach...to powinno minąć, moze nie od razu ale powinno minąć. Ćwiczysz coś?? Sport na pewno mógłby cos poprawić...

Tak ? Dziwne, myślałem, że przez sport jest dużo potu i jeszcze więcej rośnie tego. Ale i tak thx
 

priapos1983

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
cóz.. ja powiem tak... też tak miałem, poszedłem...właściwie matka mnie zaciagneła do dermatologa, dostałem antybiotyk, dwa kremy i tadaaa byłem gładki jak pupcia niemowlęcia... no prawie, ale i tak jest lepiej, niz było :)
 
Do góry