"Dziwna" aleja w Woźniakowie.

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Co sądzicie o tych tujach w Woźniakowie? Obiło wam się coś o uszy na ten temat? Jeśli nie, powklejam parę cytatów oraz ciekawy film pewnego gościa, który ten cmentarz odwiedził.

Są miejsca, gdzie nawet najwięksi żartownisie powinni zachować powagę z uwagi na godność i szacunek. Bez wątpienia, podobnymi miejscami powinny, i większości przypadków są, nekropolie. Czemu w większości przypadków? Są bowiem cmentarze, gdzie zarządcy o bujnej wyobraźni dają upust swoim fantazjom. O czym fantazjują w Woźniakowie możemy tylko przypuszczać. Uwagę na to zwracają parafianie, którzy na naszą redakcyjną pocztę piszą o kontrowersyjnym wyglądzie alejki przy wejściu do nekropolii. Tu trzeba postawić pytanie – czy to przewrażliwienie mieszkańców, brak powagi ze strony zarządcy, a może po prostu bardzo niskich lotów żart?
Oraz wypowiedzi lokalnych mieszkańców i osób postronnych.

- Proszę, zajmijcie się sprawą alei zielonych penisów znajdującej się na cmentarzu w Woźniakowie. Wszystkich Świętych coraz bliżej, a tam ktoś posadził takie tuje. Czy ksiądz nie widzi podobieństwa? Przecież to w oczy razi – pisze do nas Czytelniczka, podpisująca się jako "Zniesmaczona".

- Moją uwagę zwróciły tuje na cmentarzu w Woźniakowie. Główna aleja jest wysadzona krzewami w kształcie męskiego przyrodzenia. Zajmijcie się tym tematem, gdyż zbliża się Wszystkich Świętych, a widok czegoś takiego nie jest przyjemny – pisze do nas kolejna z Czytelniczek, załączając dodatkowo zdjęcia.

Jak widać (nie tylko na załączonym obrazku), „tujowa aleja” budzi niemałe emocje. Jednak czy do kontrowersyjnego wyglądu cmentarnych drzewek odnoszą się w jakiś sposób duszpasterze z Woźniakowa? Niestety, mimo dwukrotnych prób podjęcia rozmowy na ten temat, nie udało nam się uzyskać w tej sprawie żadnego komentarza.
Oraz film poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=10nA5N7d9fc

Więc co o tym sądzicie? Polecam sprawdzić film, lekko sarkastyczny i humorystyczny. :D
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Szczerze pisząc nigdy o tym nie słyszałam więc brawo za ciekawy temat.
Hm może jakbym nie wiedziała jakie są wypowiedzi i skojarzenia innych to nie pomyślałabym o nich że przypominają męskie genitalia, ale jak już wiem to tak rzeczywiście to wygląda jak męskie przyrodzenie i nie pasuje to miejsca na którym się znajdują owe tuleje.
Idąc aleją nie widać podobieństwa dopiero jak się stanie na przeciw tulei...
Zresztą pewnie jakby ktoś z moich bliskich leżał na takim cmentarzu to nawet bym nie zwróciła na nie uwagi gdyż myślami byłabym z brakującymi mi osobami do których przyszłam...

Amelia181 napisał:
Szczerze pisząc nigdy o tym nie słyszałam więc brawo za ciekawy temat.
Hm może jakbym nie wiedziała jakie są wypowiedzi i skojarzenia innych to nie pomyślałabym o nich że przypominają męskie genitalia, ale jak już wiem to tak rzeczywiście to wygląda jak męskie przyrodzenie i nie pasuje to miejsca na którym się znajdują owe tuleje.
Idąc aleją nie widać podobieństwa dopiero jak się stanie na przeciw tulei...
Zresztą pewnie jakby ktoś z moich bliskich leżał na takim cmentarzu to nawet bym nie zwróciła na nie uwagi gdyż myślami byłabym z brakującymi mi osobami do których przyszłam...
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Tu bardziej chodzi nie o sam fakt powstania tych tulei, a nawet o dziwny podpunkt w regulaminie, cytując:


Nie wolno sadzić drzewek bez wcześniejszego ustalenia z księdzem.
Czyli co, ksiądz chyba zgodził się na takie coś, skoro nie można od tak sadzić sobie krzewów i drzewek. Niektórzy z mieszkańców są oburzeni (nie dziwie się) a drudzy jednak nawet nie zwracają na to uwagii. Mi raczej by to mocno nie przeszkadzało, no ale najwidoczniej niektórym przeszkadza.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Ludzie wszędzie doszukują się kształtów. To jest kościół gdzie kiedyś chodziłem.

48cb99a589.jpg
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Dziwnym trafem przypomina męskie przyrodzenie.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Jeżeli chodzi o podpunkt 6 w regulaminie znajdujący się na Cmentarzu to nie ma w nim nic o tym że nie można krzewom i drzewkom bez zgody księdza nadać im swojego
kształtu jest tylko wstawka o tym że nie można ich tam sadzić. :)

TomaszTomasz napisał:
Ludzie wszędzie doszukują się kształtów. To jest kościół gdzie kiedyś chodziłem.

attachicon.gif
48cb99a589.jpg
Moje skojarzenie co do tego kościoła jest takie że przypomina rakietę która by miała zaraz polecieć na Marsa... :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Może o tyle co nie ma podpunktu odnośnie sadzenia krzewów, to raczej muszą one zostać przez kogoś zatwierdzane. Więc ktoś musiał zgodzić się i wiedział, co sadzą.
 
Do góry