Dzikie Pola

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Nie mam pojęcia, nie miałem kontaktu. Do weekendu, np. soboty i dalej pojedziemy?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jak widać jest już post, póki nie ma Moriona będę kierował postacią ale decyzje podejmuj Ty, Bishop ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Moi drodzy
Z powodu sytuacji osobistej - nauka, wyjazdy, praktyki; rzadko kiedy jestem przy kompie - nie będę w stanie poprowadzić tego dalej jak też udzielać się tu w ogóle. Myślałem, że pójdzie mi sprawniej ale najwidoczniej nie umiem sprawnie działać bo znowu się rozwleka to a miało trwać dwa/trzy miesiące.
Tak więc przepraszam Was po raz kolejny ale nie dam rady - chyba, że wystarczy Wam raz na tydzień, innej możliwości nie widzę. Take care ;)
 

SzalonyKapelusznik

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Panowie mam pytanie, można się dołączyć, albo przynajmniej popatrzeć?

Sam również czytałem "Opowieści z Dzikich Pól" i "Trylogię" i bardzo lubię takie klimaty. Co prawda z RPG miałem mało do czynienia, ale to jest raczej do nadrobienia. To jak? Bo widzę, że chyba idea upadła, ale jest jeszcze szansa nie?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja bym chętnie dalej pograł, ale to bardziej zależy od kdver'a. Przypuszczam, że Haren też by wrócił do tej sesji. Trzymam kciuki, że uda się to pchnąć. Może zagramy "od nowa"?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
myślę, że nie jestem w stanie prowadzić - będąc playerem, jak np. teraz u Snowdoga, wchodzę kiedy mi odpowiada, w 3 minuty odpisuję i koniec a kiedy przez jakże krótki czas byłem MG, wszystko to strasznie długo trwało - tu pdf, tu rzuty, tu postacie obczaj... Jednak sformalizowana sesja, ponad prosty tekst nie jest moją stroną. Mogę oddać komuś, pisząc na PW jak wygląda fabuła i co się stanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry