Dzikie Pola

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nawet Nawet... znaczy, zastanowie się jutro, dziś głowa mi pęka. Chyba zachorowałem.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Haren test na strzelanie się udał oczywiście (ale nawet w takich sytuacjach będę sprawdzał czy nie wypali lufa np.)
Morion test na nasłuchiwanie się udał, skradanie nie
Bishop nasłuchiwanie się udało

Mam Wam takie podsumowania robić po wpisie jak coś?
Możesz dawać w spoilerze pod na końcu Twojego posta. Tak będzie bardziej przejrzyście.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Morion, jeśli nie tego się spodziewałeś to chyba dobrze, że jest zdziwienie :p

Pamiętać o swoich cechach, Bogusław np. mało honorowy co może pozwolić mu się .. nieładnie zachować a Duncan gaduła więc zasadniczo będzie mieć problemy z utrzymywaniem sekretów jeśli zechce coś zataić.

Dwie poważniejsze wpadki z tego typu cechami będą powodowały zmianę takiej cechy. Co nie znaczy, że np. niehonorowy nie może zrobić czegoś honorowo ani gadatliwy się powstrzymać ale żeby to jakoś wyglądało przekonująco. Tak tylko na przyszłość pomyślałem, że wspomnę.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
a była taka mowa ale musisz być świadom, że skoro już dajecie w spoilerach KP to stamtąd właśnie czytam - ale Twoje jest niezmienione :p

Poza tym dziś wyjeżdżam, do wtorku (chyba wtorku) powinno mnie nie być

PS Bohdan jest diabłem, będę mieć problem z naprowadzeniem go jak ma mordować wszystkich napotkanych :p
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
No co? Niehonorowy gwałciciel praw, z przywarami Bezlitosny, Ryzykant i Szaleniec. Poza tym Doroszczenko jest nieco chciwy :D



PS: Chyba z naprowadzaniem jak ma niemordować wszystkich napotkanych :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bogusław jest mało honorowy w sprawach rozwiązywania problemów. Tu nie chodzi, że jest kieszonkowcem, gwałcicielem. Ale jak ktoś mu zajdzie za skórę nie wyzwie go na pojedynek, a poczeka pół dnia w zimnie za karczmą aż irytujący gość pójdzie się odlać :p, co by o nim potem nie myśleli, po prostu ceni sobie swoją skórę bardziej, niż pojedynki itp :p nie stroniłby od kłamstw w swojej obronie, chodzi o metody działania, skuteczność ważniejsza od metody. Ci do kobiet, byłby się nie ładnie zachował, gdyby stały blisko niego od razu, na wstępie planowałem wskoczyć i zdzielić to jedną, to drugą, a z przesłuchaniem czekać aż się która obudzi xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
a była taka mowa ale musisz być świadom, że skoro już dajecie w spoilerach KP to stamtąd właśnie czytam - ale Twoje jest niezmienione :p

Poza tym dziś wyjeżdżam, do wtorku (chyba wtorku) powinno mnie nie być

PS Bohdan jest diabłem, będę mieć problem z naprowadzeniem go jak ma mordować wszystkich napotkanych :p
Zmienione jest, kwestia tylko tego, że wkleiłem te opisy od Ciebie a tam do nadal figurowało. Wywale i po klopocie.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
witam ponownie, postaram się trochę przyspieszyć bo nie mam tej dynamiki, którą zakładałem.
A dziś grałem w Mount and blade ogniem i mieczem, uwielbiałem już poprzednie Warband z tego tytułu a w swojskich realiach jest genialna gra - tylko bieeeeedne tłumaczenie itd.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jutro napiszę jak Bishop się nie zjawi, może i dwa się uda jutro
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Języka ruskiego Bogusław ni Duncan nie umie więc nie mogą rozumieć co tu się mówi, mogą najwyżej potem spróbować to powtórzyć komuś (wspomniecie kiedy i zrobię normalnej trudności test na inteligencję. Każdy mijający dzień od zdarzenia podniesie trudność testu o 2, raz możecie powtórzyć z trudnością +4, możecie też użyć raz punktu fortuny by test powtórzyć). Swoją drogą punkt fortuny może zawsze do tego służyć ale do tej pory nie było strasznej potrzeby.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
kdVer, może oni nie rozumieją, ale Google Translejt też nie xD


Skąd to wytrzasnąłeś?? :lol:
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
to jest taki fonetyczny zapis białoruskiej mowy, mieszkam nad Bugiem to wiem :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
wpiszę jutro jak skończymy pić, chcecie to ustalcie wspólną wersję postępowania :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
droga żółta wiąże się z testami na zręczność itd, droga niebieska jest oczywiście dużo łatwiejsza.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
o, widzę, że coś się ruszyło. To co ludzie, poczekamy na Moriona? Jest on 33 % graczy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry