Dzikie Pola

Status
Zamknięty.

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Gotowe.


PS: Podasz ekwipunek?? Od siebie dodam że chciałbym tego anatolijczyka, karabelę i jeden lub dwa pistolety. Więcej co łaska Starosty Gry podrzuci ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Duncan uczuł za dotknięciem dłoni Lutki, że coś w nim drgnęło i że musi poznać ją bliżej (Test na kochliwość wypadł negatywnie)

Haren - ekwipunek itd do postaci jutro, mam nadzieję, że wtedy też dołączysz, dziś mam za mało many na to :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
zaciekawił mnie pomysł jak zobaczyłem u Ciebie i postanowiłem zrobić najsłodszego smoka;)
Spoko, mam neta, jestem chory - jeśli dziś nie odpiszę choć spróbuję to może jutro 2
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zaczaić? Jak ich w cholere tam może być? Ja chce jednego capnąć jak głupi odejdzie się odlać :D sami ich nie ubijemy, mamy rozpoznanie zrobić tylko xD jak zaatakują wioskę to niebezpiecznie będzie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A widzisz moją fantazję w KP xD? Wybieram bezpieczne rozwiązania, nie szalone^^ w końcu prostak jestem xD
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
chyba jedna i to za mąż wychodząca :p Właściwie faktycznie, Duncan mając większą fantazję mógłby bardziej kombinować. Ale to nie polska fantazja :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
tzn w sytuacji np. wymyślania czegoś tak jak teraz nie testuję tego, fantazja jest po prostu związana z pewnymi działaniami jak np. czarowanie panny z czego byćmożę będziesz korzystać;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sorry bracia, nam na piętrze całym padł net na parę dni i dziś dopiero zrobili, nie wiem czy dziś odpiszę ale jutro jadę dalej spokojnie
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Spoko, ja się cieszę bo zaspokoiłeś moją ciekawość, sesja może zaczekać :D
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Haren test na strzelanie się udał oczywiście (ale nawet w takich sytuacjach będę sprawdzał czy nie wypali lufa np.)
Morion test na nasłuchiwanie się udał, skradanie nie
Bishop nasłuchiwanie się udało

Mam Wam takie podsumowania robić po wpisie jak coś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry