Dziewczyny

Xmen805

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Nowy Sącz
Witam mam 15 lat i problem w tym że żadna dziewczyna mnie nie chce.Każda mi mówi nie jesteś w moim typie czytałem kilka forum na ten temat i nie wiem co przez to rozumieć nigdy nie miałem dziewczyny a chciałbym mieć dlatego przyszedłem tutaj na to forum prosić was o pomoc :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Xmen805 napisał:
Każda mi mówi nie jesteś w moim typie
Widocznie zagadujesz do złych dziewczyn ;) 15 lat, czyli jeszcze chodzisz do gimnazjum? W średniej szkole poznasz nowych ludzi, pewnie też jakąś fajną dziewczynę. Spokojnie, nic na siłę :)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Mieć chłopka/dziewczynę nigdy nie można mylić z "mieć smartfona/iphone'a". Wiem, w dzisiejszych czasach ciężko to pojąć, ale tak jest. Jeśli dziewczyny Ci mówią, że nie jesteś w ich typie, to widocznie nie jesteś. Cierpliwości. Z czasem trafisz na taką, której się spodobasz. Nic na siłę. Zapewniam Cię - kombinowanie nie przyniesie oczekiwanego skutku. A ponadto, 15 lat to żaden wiek. Może się powtórzę, ale mieć chłopaka/dziewczynę to nie to samo co "mieć pieska/kotka".
 
Y

Yellow Jester

Guest
Xmen805 napisał:
Każda mi mówi nie jesteś w moim typie czytałem kilka forum na ten temat i nie wiem co przez to rozumieć
Obawiam się, że to wina krzywego zęba, o którym wspomniałeś w innym temacie.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Dobrze, że przynajmniej próbujesz. Odradzam szukania na siłę, bo to nic nie da. Z drugiej strony nie rozumiem, dlaczego niektórzy piszą, że jesteś za młody. Przecież chłopak nie szuka laski do wyra, tylko tak "o!", żeby z nią być i poznać jak to jest. Kiedy ma nabrać doświadczenia jak nie w tym okresie?

Def.:
Doświadczenie, czyli: pocałunek, zachowanie wobec kobiet, pewne zobowiązanie wobec kogoś, obycie z kobietami, zaplanowanie spotkania, pomyśłowość, gesty.

Rozwiąż problem z tym żębem i żyj.
 
R

Righteousness

Guest
Zgadzam się z Leeroyem, powinieneś nabierać powoli doświadczenia, ale nic na siłę. Bo jeśli nie zdobędziesz żadnego to może być później ciężej ;) Wiem co mówię ^^
 

Xmen805

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Nowy Sącz
Righteousness napisał:
Zgadzam się z Leeroyem, powinieneś nabierać powoli doświadczenia, ale nic na siłę. Bo jeśli nie zdobędziesz żadnego to może być później ciężej ;) Wiem co mówię ^^
jak mam dalej próbować jak już sił nie mam wszystkie mi odmówiły do których probowałem i mi zależało miłość jest dla wybranych a ja nie jestem wybrańcem :(. Ci co mieli dziewczyny od 11 lat czy tam 14 to im się powodziło od początku a ja od początku porażka
 
R

Righteousness

Guest
Na mój gust są trzy opcje:
1. Jesteś jakimś trollem, który nie chce nic zrozumieć.
2. Jesteś mocno zakompleksiony.
3. Nie dociera do Ciebie nic i wałkujesz to samo,
Nie chcę Cię urazić, ale wrzuć na luz. Chyba za bardzo się przejmujesz.



Xmen805 napisał:
miłość jest dla wybranych a ja nie jestem wybrańcem
Tak, miłość jest tylko dla magnaterii, szlachta, mieszczaństwo i chłopi nie mają do niej dostępu...
Jest dla każdego, po prostu musisz trafić na odpowiednią osobę.



Xmen805 napisał:
Ci co mieli dziewczyny od 11 lat czy tam 14 to im się powodziło od początku a ja od początku porażka
Bo podchodzą zapewne na luzie, nie spinają się tak jak Ty :)
A "związki" w wieku 11 lat wyglądają mniej więcej tak: "Pożyczysz mi kredki to będę z tobą chodzić!"
W tym wieku to się przez cały wolny czas w wojnę bawiliśmy, nikt nie myślał o związkach, nikt nie miał o tym pojęcia :p
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Nikt nie wpada w gust kazdej dziewczynie... nawet ja- a to mowi samo przez siebie, ze masz szanse!
 
Do góry