Dziewczyny jak najlepiej poderwać dziewczynę?

M

MacaN

Guest
A tak z ciekawości - co wspólnego mają książki z inteligencją, Hailie ? ;) Inteligencja rzecz wrodzona, więc chłopak albo ma szczęście, albo umarł w butach.

Chyba, że dziewczyny ceniące inteligencję same ją mylą z wiedzą - wtedy faktycznie do książek i jeśli w dodatku jest troszkę inteligentny, to będzie miał nawet pewną przewagę :D
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
MacaN napisał:
A tak z ciekawości - co wspólnego mają książki z inteligencją, Hailie ? ;)
Nic. Oczywiście wiem, że inteligencja zależy od ilości pofałdowań mózgu i spodziewałam się, że ktoś może zwrócić uwagę, jednak autorowi chodzi o coś tak prymitywnego jak podryw, więc wystarczy, że błyśnie przed jakąś panienką znajomością literatury Dostojewskiego a ona pomyśli sobie "Łał, ale on jest inteligentny!".
Autor zapytał "jak poderwać?" a ja odpowiadam "na inteligencję", ale nie inteligencją samą w sobie.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Przepraszam, ale niestety muszę powiedzieć, że temat został przez Ciebie źle zaadresowany. Kobieta nie pomoże Ci w poderwaniu kobiety. Jak to też mawiają: Kobiety co innego myślą, co innego robią i co innego mówią. No, ale jak chcesz mieć jeszcze większy mętlik w głowie to nie przeszkadzam.
 
S

Spamerski

Guest
thewrongpuppy.jpg
 

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Niby skąd dziewczyny mają wiedzieć jak poderwać dziewczynę? To takie głupie przekonanie. One w ogóle nie rozumieją jakie masz problemy. Dla nich to proste: musisz być zabawny, męski i pewny siebie, ale nie mają pojecia jak to zrobić, tylko taki masz być. Zapewne lepiej jest zapytać jakiegoś faceta, który wie jak to się robi.
 
Do góry