dziewczyna zza granicą

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Witajcie,
dawno tu nie pisałem, jednak mam taki problem będąc miesiąc temu na Węgrzech spodobała mi się pewna dziewczyna i nie mogę jej zapomnieć, cały czas wracam myślami do niej. Widziałem ją tylko raz, wiem gdzie pracuje i nic poza tym, nawet nie wiem czy dobrze zna angielski, mam takie pytanie czy ktoś był w podobnej sytuacji ? Co robić, myślę żeby pojechać tam jeszcze raz, to jest wydatek i jest to całkowicie szalone, myślicie że ma takie coś sens czy warto próbować, starać się ? Nie wiem jestem w kropce bo jakby to miało wyglądać przyjechać tam i powiedzieć kawę na ławę że przejechałem kawał drogi i czy się ze mną umówi? Heh dobra piszcie jak to widzicie
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Znajdź ją na Facebooku i zagadaj. Trudna sprawa?
 
M

MacaN

Guest
Zwariowałeś! :D

Ja ostatnio widziałem fajną dziewczynę w Gorzowie, sądzisz, że powinienem wsiąść w samochód, usiąść na ulicy i czekać aż będzie przechodziła? :D No własnie.

Jednak z drugiej strony ten Twój pomysł fajny, o ile tylko zorganizujesz ciekawą wyprawę, której uzupełnieniem będzie ta dziewczyna. W przeciwnym razie trochę Cię zaboli upadek z wysokości sennych marzeń.
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
MacaN, wiem gdzie pracuje a to już jest sporo, tylko problem jest duży bo bardzo niewiele wiem, czy jest sama, nie wiem czy jej się podobam, ale gdyby to było w Polsce to mały pikuś, problem w tym że do Budapesztu jest 8 godzin drogi a stamtąd jeszcze godzina. Bije sie strasznie z myślami...
 
M

MacaN

Guest
To napisałem Ci - zorganizuj sobie urlop, którego uzupełnieniem będzie przejażdżka w to miejsce. Zagadaj i w ogóle, ale nie jedź tam z nastawieniem, że historia potoczy się jak w jakimś filmie, bo się sparzysz i to dotkliwie.

Ta dziewczyna musi być dla Ciebie tylko dodatkiem do całego wyjazdu, bo nic o niej nie wiesz. Nie wiesz nawet jak ma na imię, nie wiesz, czy nie pracowała tylko na wakacje, nie wiesz kompletnie nic.
 

Asia Swiader

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
41
Punkty reakcji
0
Jedz tylko nic sobie nie obiecuję, najlepiej wybierz się na urlop. Ale pamiętaj cały czas, że jej nie znasz.
 
Do góry