Dzień taty:)

I

impresja_switu

Guest
Witam wszystkich!:)

Powoli zbliża się Dzień Ojca i żeby wręczyć z tej okazji przemyślany prezent, trzeba by już zacząć rozważać różne alternatywy. Macie jakieś pomysły? Osobiście zawsze mam problem z kupieniem tacie czegokolwiek. Wydaje się, że wszystko może być odpowiednie, ale po zastanowieniu - nic nie jest dobre:/

Teraz stwierdziłam, że dam mu strzyżarkę albo jakąś lepszą golarkę. To zależy, czy i w jakim stopniu uda mi się wejść w spółkę z siostrą;) Znalazłam już nawet odpowiedni sprzęt, dobrej, uznanej marki na electro.pl. Gdybyście myśleli o czymś podobnym, to możecie tam zajrzeć. Są sprawdzeni i macie gwarancję, że nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek tuż przez Dniem Ojca:)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
mój tata by sie ucieszył z jakiegoś narzędzia ciekawego:) ale on już chyba wszystko ma:p ale na na urodziny mu kupię Felgi do auta:) myśle zę zdołam odłożyć i przy okazji powiem ze to na dzień ojca.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Odświeżę temat jeśli pozwolicie. Zbliża się Dzień Ojca i jak zwykle niestety jestem w kropce. Ale właśnie też przyszedł mi pomysł na to, żeby kupić coś co do samochodu może się przydać. I tak najpierw - była nawigacja, ale teraz przyszło mi do głowy, żeby kupić radioodtwarzacz. Nie wiem czy na przykład takie radio będzie ok? Bo do końca nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę kupując taki sprzęt...
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem jeśli tylko twój tata potrzebuje takiego radia to jak najbardziej mu się przyda. Myślę też, że system nawigacyjny to bardzo dobry pomysł tym bardziej, że na medialux.pl widziałam spory wybór gps w przystępnej cenie.
 
Do góry