Dzieci rozpruły mężczyznę

Status
Zamknięty.

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Makabryczna zbrodnia w Rosji. Tym bardziej bulwersująca, że jej sprawcami są dzieci. Chłopcy w wieku 12 i 13 rozpruli klatkę piersiową mężczyzny i wyjęli z niej bijące jeszcze serce. Jak później tłumaczyli - byli "po prostu" ciekawi jak wyglądają organy wewnętrzne człowieka. Młodzieńcy za swój bestialski czyn nie poniosą prawdopodobnie żadnych konsekwencji.
Do morderstwa doszło w Aleksandrowsku Sachalińskim we wschodniej Rosji. Siergiej K. i Aleksiej G. odwiedzili 59-letniego emeryta, który słynął ze swojego zamiłowania do wysokoprocentowych trunków i dołączyli do popijawy. Kiedy wszyscy byli już porządnie zaprawieni, chłopcy przystąpili do działań mrożących krew w żyłach.

Najpierw zaatakowali mężczyznę, dotkliwie go pobili, a potem poddali go torturom i za pomocą siekiery rozpruli mu klatkę piersiową. Serwis pravda.ru powołując się na agencję prasową "Regnum" poinformował, że po jej otwarciu, kiedy mężczyzna jeszcze oddychał, jeden z oprawców wyjął bijące wciąż serce.

Dwaj młodzi zwyrodnialcy nie poprzestali jednak na "analizie" budowy mięśnia sercowego. Przed opuszczeniem mieszkania, w którym doszło do masakry, odcięli emerytowi ucho i dźgnęli go w oko. Następnie oddalili się z miejsca zbrodni.
Milicjantom udało się dość szybko ująć młodocianych degeneratów. Chłopcy zostali schwytani wkrótce po tym, jak odkryto zwłoki mężczyzny. Obaj zostali przesłuchani i... wypuszczeni na wolność. Siergiej K. i Aleksiej G. mogli wrócić do swoich rodziców, ponieważ żaden z nich nie skończył jeszcze 14 roku życia.

W tym wypadku wstrząsająca jest nie tylko zbrodnia, ale też jej motywy. Młodzieńcy stwierdzili bowiem, że rozpruli i zamordowali człowieka, bo chcieli zobaczyć jak wyglądają jego organy wewnętrzne.

Wiadomo, że dzieci, które dopuściły się tego mordu pochodzą z patologicznych rodzin. "Obaj chłopcy znani są jako nieletni przestępcy i pochodzą z tzw. trudnych rodzin." - powiedział jeden ze śledczych.
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Dzieci-rozpruly-mezczyzne-chcialy-zobaczyc-jego-wnetrznosci,wid,11616200,wiadomosc.html?ticaid=68f6e
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
U tych dwóch dzikusów na aborcję jest za późno, ale na szubienicę nigdy... Powinni jednemu i drugiemu podarować kulkę w łeb, bo przecież za parę lat wyrosną tylko jeszcze na gorszych.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Bezsens. Takich ludzi powinno się posyłać do piachu a nie wypuszczać na wolność.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
aż strach pomyśleć do czego będą zdolni za parę lat... tragedia i bezradność
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Osoby odpowiedzialne za to, że taki element chodzi sobie wolno powinny w przyszłości odpowiadać za ich zbrodnie.

Co do młodzieńców - za takie czyny tylko kara śmierci, bez względu na wiek.
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
jestem w szoku! Jak mogą pozostać bez kary? :/ Naprawdę strach pomyśleć co przyjdzie im do głowy za parę lat...
 
W

wroneczki4

Guest
U tych dwóch dzikusów na aborcję jest za późno, ale na szubienicę nigdy... Powinni jednemu i drugiemu podarować kulkę w łeb, bo przecież za parę lat wyrosną tylko jeszcze na gorszych.
W pełni Cię popieram. Przecież z góry wiadome, że z takich osób nic porządnego nie wyrośnie. Tylko, że w Rosji jest przecież jeszcze gorzej niż w Polsce.
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Nie można by ich wysłać do jakiegoś poprawczaka? Albo prace społeczne. Inaczej kiedyś się o nich dowiemy. Raczej nie będą to dobre wiadomości.
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Nie można by ich wysłać do jakiegoś poprawczaka? Albo prace społeczne. Inaczej kiedyś się o nich dowiemy. Raczej nie będą to dobre wiadomości.

Ciekawym pomysłem jest zsyłanie dzieci "trudnych" w jedno miejsce, gdzie spotkają podobnych sobie, i siłą rzeczy wzrośnie w nich poczucie, iż wybrali właściwą ścieżkę, że nie są jakimiś odmieńcami, ale zwykłymi ludźmi... Podobnie złym pomysłem jest posłanie takich wariatów w zdrowe środowiska - zniszczenie szerzy się łatwo. 


Wniosek: Do więzienia, na dożywocie dodam, by naprowadzić na to co o sprawie sądzę...

 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Zgadzam się z przedmówcą.
Ale patrząc na to z drugiej strony, to były dzieci z rodzin patologicznych. One nie były właściwie wychowywane.
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
A tyle się mówi o bezstresowym wychowaniu. Później potwory wyrastają...

Życie w patologicznej rodzinie uważasz za sielankę? Matka lejąca dzieci butelkami po wódce to bezstresowe wychowanie? Ojciec-pijak brutalny szaleniec to ten, co da cukierka jak tylko dziecko uroni łzę? 

...

 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
No chyba nie wiesz co mówisz! Nikt, a to zupełnie nikt nie ma prawa odebrać drugiemu człowiekowi życia! Dożywocie, bo choć to nie ich wina, jakie są, to nie wolno dopuścić do podobnych czynów w przyszłości.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Czytałem to z niedowierzaniem, z tego co wiem to nieletni przy popełnieniu morderstwa czy też zamachu stanu są skazywani jak dorośli, jest to świetny przykład co gry potrafią robić z dziećmi bo jestem przekonany że ten pomysł wynieśli właśnie z jakiejś gry. Mimo to że mają 12lat nie powinni być bezkarni, jeśli to ujdzie im na sucho będzie znaczyć że inni w podobnym wieku też mogą. Trzeba będzie się obawiać 12latków? tak nie powinno być, wszystko wskazuje na to że również w późniejszy latach będzie z nimi coraz gorzej, jeśli w tym wieku potrafią zabić i pokroić człowieka to co będzie jak dorosną.
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Czytałem to z niedowierzaniem, z tego co wiem to nieletni przy popełnieniu morderstwa czy też zamachu stanu są skazywani jak dorośli, jest to świetny przykład co gry potrafią robić z dziećmi bo jestem przekonany że ten pomysł wynieśli właśnie z jakiejś gry. Mimo to że mają 12lat nie powinni być bezkarni, jeśli to ujdzie im na sucho będzie znaczyć że inni w podobnym wieku też mogą. Trzeba będzie się obawiać 12latków?  tak nie powinno być, wszystko wskazuje na to że również w późniejszy latach będzie z nimi coraz gorzej, jeśli w tym wieku potrafią zabić i pokroić człowieka to co będzie jak dorosną.

Kolejny nieprzemyślany post? Co to znaczy "jestem przekonany że ten pomysł wynieśli właśnie z jakiejś gry"? To jakiś offtopic i nic więcej. Równie dobrze można by stwierdzić, że pomysł wynieśli z lekcji historii w szkole - patrz zwyczaje Azteków.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Kolejny nieprzemyślany post? Co to znaczy "jestem przekonany że ten pomysł wynieśli właśnie z jakiejś gry"? To jakiś offtopic i nic więcej. Równie dobrze można by stwierdzić, że pomysł wynieśli z lekcji historii w szkole - patrz zwyczaje Azteków.


Może faktycznie stwierdzenie że jestem przekonany jest nie prawidłowe, lecz bardziej prawdopodobne jest to że pomysł wziął się z jakiś gier czy filmów niż z lekcji historii, jeśli dobrze pamiętam to o Aztekach miałem w 2 klasie liceum, nie sądzę aby dzieci w wieku 12lat uczyły się sadystycznej kultury dawnych ludzi. Jak już piałem nie jestem pewien natomiast sam się zastanów która wersja jest bardziej prawdopodobna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry