Działanie i efekty tabletek escapelle.

martyna33

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam czy ktoras dziewczyna wzieła te tabletki ,jak działaja czy daja efekt
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
działaja ale trzeba je wziać jak najszybciej i czasem moga (choc nie muszą )wystapić skutki uboczne.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Kiedyś musiałam niestety zastosować - pękła nam gumka a ja miałam na bank owulacje. Przyjelam 16h po stosunku i wszystko jest ok. Żadnych skutków ubocznych nie miałam,
 

izka34

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]To jak zareaguje Twój organizm nie można jasno określić. Czasem pojawiają sie skutki uboczne. Można je podzielić na te pojawiające sie w krótkim czasie po jej zastosowaniu, oraz te, które będzie się odczuwało przez dłuższy czas. Pierwsze objawy to ból głowy, nudności, zawroty. Polegają głownie na złym samopoczuciu. Jako długotrwały efekt możemy odczuwać zamiany w częstotliwości okresu. Mogą się objawiać po prostu w postaci rozregulowanego cyklu. Po pewnym czasie wszystko powinno wrócić do normy. Jednak należy pamiętać by przyjmować tabletkę tylko ze znanego źródła. Nie należy odkupować jej od innych osób, nawet gdyby cena była niższa niż w aptece.[/SIZE]
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
Brałam tabletki dwuskładnikowe i bardzo źle to wspominam w czasie starań dość długo musiałam czekać na miesiączkę a i owulacji nie było co cykl, dlatego po ciąży początkowo dlaej śledziłam owulację termometrem owulacyjnym i przeszłam na mechaniczną ochronę
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
a ja nawet swoje stare tabletki bardzo dobrze wspominam, pamiętam jaka to była ulga kiedy skończyły sie bolesne miesiączki, teraz mam tabletki vines i też je sobie bardzo chwalę
 
Do góry