Dział biznes...

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Witam,
Czy nie uważacie drodzy moderatorzy i zwykli userzy też, że subfora w dziale "biznes" są słabo, a nawet powiem wiecej - w ogóle nie są moderowane?

Kilkanaście tematów to zwykły SPAM. Bo nikt mi tu nie wmówi, że "pracownik e-mail" to uczciwa i normalna praca. Zwykłe naciąganie ludzi. Wielokrotnie wysyłałem raporty i chyba żaden z tematów nie został usunięty o zamykaniu nie wspominając...
Tyczy się to działu "E-Biznes" i "Oferty i poszukiwanie pracy".
Proponuję wprowadzić tam pewną modyfikację tzn. dodawanie tematów w tych działach możliwe od powiedzmy napisania 50 postów na forum (nie piszcie tylko, że osoby zaczną namolnie spamować - bo w 99,9% przypadków osoby te rejestrują się tylko i wyłącznie po to, aby dodać temat, a potem zapominają w ogóle o tym forum...) albo po prostu rozpoczęcie tępienia tych głupich tematów...

2 sprawa:
Już nie związana z tematami biznesu ;)
SPAM, bo inaczej tego nazwać nie idzie pleni się w dziale "pielęgnacja i uroda" w temacie:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...p;#entry1436066

Pierwszy post tematu brzmiał:
"W tym temacie piszcie strony na których można zamówić darmowe próbki kosmetyków.

Oto kilka z nich :

Dermika
Ziaja

Wystarczy wysłać do nich prosbę o przesłanie bezpłatnych próbek."


I na tym i kilku pierwszych postach się skończyło konkretne pisanie.
Teraz ten temat to coś ala konferencja na GG. Zamiast pisać na temat ludzie wklejają co chwilę ile osób ogląda temat, chwalą się ile mają pkt na jakichś tam stronkach bądź też co chwilę piszą, że nic nie dostali albo mail nie doszedł...
Jeżeli już takie coś ma być tolerowane to proponuję to przenieść do "Śmietniczka" ew. zacząć usuwać niekonkretne posty...

To takie moje małe propozycje.
A co wy na to?
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
ja proponuje wyłączyć naliczanie postów w dziale "Darmowe próbki". Tam i tak już nie da się posprzątać ;]

a co do biznesu to h3lix jest na wakacjach, jak wróci to posprząta ;)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
W danym momencie wiekszość moderatorów jest na urlopie, ja sam dopiero co wróciłem. Więc nie ma co wymagać szczególnego porzadku skoro moderator jest na wakacjach ;]

A za wyłaczeniem naliczania w "darmowych próbkach" byłem już dawno. Nawet specjalnie wyznaczony moderator do tego działu nie może usuwać każdego postu nie na temat (nawet nie wiesz ile ląduje dziennie stamtąd w koszu).
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
W danym momencie wiekszość moderatorów jest na urlopie, ja sam dopiero co wróciłem. Więc nie ma co wymagać szczególnego porzadku skoro moderator jest na wakacjach ;]

A za wyłaczeniem naliczania w "darmowych próbkach" byłem już dawno. Nawet specjalnie wyznaczony moderator do tego działu nie może usuwać każdego postu nie na temat (nawet nie wiesz ile ląduje dziennie stamtąd w koszu).

No spoko, Kapciuszek już wyjaśniła, że na wakacjach jest h3lix :)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Do powiem sie tylko na temat Darmówek

Trzeba albo zamknac temat albo olac.

Dobranoc.
 
Do góry