Dyskomfort przy przełykaniu

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Od paru dni mam problem z gardłem, podczas przełykania odczuwam lekki ból, dyskomfort. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce gdzie boli.
 

Attachments

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    11,6 KB · Wyświetleń: 25

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Czy w momencie, kiedy pijesz również odczuwasz ból ? Czy tylko podczas jedzenia ?
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Różnie, czasem nie boli w ogóle za chwilę boli znowu, chociaż mam wrażenie że boli coraz mniej, albo się przyzwyczaiłem i mi się tylko wydaje.
A nie ma różnicy czy piję czy jem.
 

gardziołek

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Świetnie cię rozumiem. Długo się męczyłam z tym przełykaniem. Ciągle lykałam śline i miałam wrażenie że nie mogę jej połknąć, chrumkałam przez wiele mcy. Poszłam w końcu do laryngologa i okazało się, że natychmiast wysłał mnie na zabieg usunięcia migdałków. Moja koleżanka jak to usłyszała to namówiła mnie przed zabiegiem, żebym spróbowała zdiagnozować się u lekarza, który zajmuje się medycyną naturalną i okazało się że mam pasożyty. Przebadałam się u niego, poleczyłam i problem połykania się skończył oraz wieczne problemy z gardłem także. Teraz jak coś mnie łapie łykam naturalny Sinulan, który świetnie oczyszcza zatoki i nawilża błony śluzowe, do tego mleko z czosnkiem.
Znacznie lepiej mi się teraz żyje :))))))))))
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Może byc zapalenie migdałków, może być początek anginy, a może utkwiła Ci w przełyku rybia ość.
Lepiej skorzystać z usług laryngologa.
 
Do góry