Dylemat

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Mam male klopoty ze zdrowiem. Cis. ok 160/90 czesto 180/90. Do tego napadowe ostre, ale krotkie bole glowy w okolicy prawej skroni i nierowny rytm serca, wykers EKG odbiega od prawidlowego. Od czasu do czasu pojawiaja sie mroczki przed oczyma, tzn. czasami widze czarne plamki, ale to tez nie trwa dlugo.

Isc do lekarza, w sumie zalecane, ale co bedzie jak cos jest nie jak. Jestem na ratownictwie medycznym, chce pracowac w PSP w sekcji ratownictwa drogowego lub ewentualnie na pogotowiu. Ale jesli cos jest nie tak z mojim zdrowiem i lekarz zacznie mnie leczyc to oznacza duze klopoty z dostanie pracy. A w PSP i na pogotowiu niby patrza na karte pacjeta i choroby jakie mial w zyciu. Wiec co robic?
 

dominik175

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ile masz lat? ciśnienie masz bardzo duże, idź koniecznie do lekarza bo to się może źle skończyć, wylew nawet śmierć

ogranicz sól, tłuste, postaraj się spożywać mnie płynów, jeśli masz nadciśnienie to chyba nie powinno być aż tak dużych problemów z pracą, przynajmniej mnie sie tak wydaje
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
sory ale chyba lepiej zeby wykryli te nieprawidlowosci , wolalbys zeby ktos np z ich powodu stracil zycie jakbys pracowal w tym ratownictwie medycznym? nie mysl tylko pracy dla siebie ale takze o potencjalnych ofiarach ..
 
Do góry