Dungeons & Dragons

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop/Simon - jak możecie, napiszcie dziś bo bym wieczorem odpowiedział.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
A mogę napisać, że gdy atakują mnie pająki używam magicznej opoki? Bo jakbym wcześniej napisał: Gwinn przebiegł do Drowa, ale jakby wcześniej zaatakowały go pająki to użyłby Magicznej Opoki[...]
Nie brzmiało by zbyt dobrze :p?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak już napisałem co zaszło, to się nie odstanie. Prawdę mówiąc to mała kara z mojej strony, że nie patrzysz (z tego co zauważam) na posty innych graczy/nie prowadzisz z nimi interakcji. A waszą współpracę też oceniam.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Tak, ale tego posta wiertarki nie zauważyłem po prostu :) Zobacz na czas, on napisał, a ja byłem wtedy w trakcie pisania. Gdy skończyłem po prostu nie myślałem, że on też i nie spojrzałem do góry. Potem jak odpisałeś ty wszystko stało się jasne :)
No ale nic, będę uważniejszy i gramy dalej ^^
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Usuwam dotychczasowe żarcie/wodę w sensie, że je spożyliście, bo erpeg erpegiem, ale trochę nielogiczne żebyście tyle na powietrzu tylko jechali.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jedna rzecz w gwoli wyjaśnienia. Czasem wasze akcje udają się wyjątkowo dobrze: to oznacza, że przy teście wypadł najwyższy lub zbliżony do najwyższego wynik. W walce oznacza to trafienie krytyczne, jakie podwaja obrażenia. Przy innych czynnościach taka suma wpływa na ostateczny efekt działania: np. silniejsza mikstura z ostatniego postu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dobra, panowie. Postarajmy się, żeby odpisywać w miarę regularnie (wiem, że ze mną też jest różnie), bo się rozłazi ta sesja.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop, Ty pamiętaj że dla sztyletów nie masz specjalizacji, bo one są podjęte pod lekkie miecze. Przypominam też, iż w ekwipunku posiadasz książkę, po której ,,użyciu" będziesz mógł stosować za to średnie miecze.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Panowie, mam prośbę. Postarajmy się odpisywać regularnie, czyli pi przez drzwi - 2 dni. W sumie niewiele nam tej sesji zostało, a nie chce żeby się rozciągała niepotrzebnie.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop to mogę zdradzić. Drowy są w D&D bardzo wymagającymi przeciwnikami, akurat wy mieliście dużego farta przy rzutach. W ogóle w tej sesji kości wam padają aż za dobrze, trzeba będzie uknuć coś chytrego ;p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry