Drukowanie materiałów reklamowych - Kraków

estefan4

Zbanowany
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Hej! Jak w temacie - szukam dobrej drukarni na terenie Krakowa. Mam do wydrukowania spore ilości plakatów i folderów reklamowych i zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości (choć przyzwoita cena też jest mile widziana;) ). Pomożecie?
 

Remedium

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
A czy ta drukarnia musi być koniecznie w Krakowie? Takich "stacjonarnych" drukarni nie znam, ale mogę Ci polecić drukarnię internetową Caffeprint - żeby złożyć zamówienie nie trzeba nawet wychodzić z domu;) No i ja tam drukowałem jakieś wizytówki, kalandarze i ulotki i wszystkie wydruki były bardzo dobrej jakości, więc myślę, że możesz spokojnie wypróbować te usługi:)
 

Harwester

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
To zależy od tego co chcesz drukowac i w jakiej jakości. Przyzwoite ceny są zazwyczaj w drukarniach położonych w pobliżu Krakowa, a nie w samym Krakowie.
 
M

maniek04

Guest
Oczywiście, że pomożemy. Nie chcesz zamówić druk online, zawsze to będzie taniej. Spokojnie możesz to zrobić w chroma.pl, mówię Ci, ceny mają przyzwoite. Co do jakości, to też jest ok.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja korzystałam przy mniej istotnych drukach z Profit Media z Bochni, a przy folderach i materiałach bardziej istotnych z drukarni aara. Jeśli mam do zrobienia jakieś wizytówki, papiery firmowe z projektem graficznym to wybieram Jocker Studio.
 

CaFiO

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli zależy Ci przede wszystkim na jakości to w Krakowie w mojej ocenie najlepsza będzie drukarnia leyko. Ja drukowałem u nich plakaty i było naprawdę nieźle. Cenowo niestety nie wyglądają za dobrze, żeby nie powiedzieć że poprostu mają drogo. Słusznie tutaj kilka osób doradzało Ci drukarnie internetowe. Nie wszystkie oferują dobrą jakość, ale cenowo sporo zaoszczędzisz ;)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Oprócz tych stacjonarnych drukarni,polecam szukac wśród internetowych,gdzie masz w zasadzie najwięszy wybór,a teraz w grudniu na pewno możesz liczyć także na szereg ciekawych i atrakcyjnych promocji. W samym Krakowie tez nie powinno być problemu z ich dostępnoscią.
 

Antylopa_Wawa

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Można sprawdzić także ofertę drukarni na piga.pl - wysyłają zamówione produkty kurierem. Na stronie mają już podane ceny za cały produkt wraz z wysyłką. Jakość druku jest u nich bez zarzutu oraz nie zdzierają na zamówieniach. ;) Aha, niektóre (prostsze) projekty wykonują gratis.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dobrą oferę ma drukarnia cyfrowa na Makuszyńskiego 18 w Krakowie
Ja robiłam tam neonowe plakaty.
 

david789

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak wybierasz drukarnię, to dokładnie sprawdź jej profesjonalizm i zakres usług. Szkoda byłoby, aby Twoja reklama była na niskim poziomie, bo ma przyciągać klientów, a nie zniechęcać ich. Zbyt niska cena jest podejrzana, bo skoro ktoś drasztycznie ją obniża, a jest to niewspółmierne do rodzaju usługi (czyli jeśli sam uważasz, że dana usługa powinna być droższa), to gdzieś musi być haczyk i pewnie drukarnia przyoszczędzi na czymś innym, chociażby poprzez nie inwestowanie w nowy sprzęt. A nie ma nic gorszego niż drukarnia, która się nie rozwija i pracuje na starych urządzeniach, a to skutkuje drukiem gorszej jakości. Jeżeli sam nie potrafisz zweryfikować poziomu usług drukarni, to korzystaj z polecenia innych, zaufanych osób. Przede wszystkim dobrze przeanalizuj stronę internetową drukarni, bo tam powinieneś znaleźć odpowiedź na wszelkie nurtujące Cię pytania.
 
Do góry