Drukarka laserowa w cenie 400-500zł

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Jeśli nie potrzebują skanera to faktycznie lepiej sobie odpuścić, łatwiej będzie znaleźć drukarkę np brother hl 2300D, niedroga i łątwo kupić tanie zamienniki
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Jak drukarka nie droga to tylko zamienniki bo oryginały czasami kosztują tyle co i nowa drukarka ;)
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Ten brother wygląda fajnie, podpowiem im ten model, bo szukają i szukają i jeszcze na nic się nie zdecydowali, mówicie zże zamienniki są?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Sprawdź czy active jet będzie pasował , powinien bo ich zamienniki prawie do każdej drukarki pasują. Mają dobrą cenę i są wydajne.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Sporo osób te active jety poleca, tą tańszą wersję actis też, z tego co widze to ten sam producent
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Tak, to jedna marka , mają bardzo dobre produkty. Też ich używasz?
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Podepnę się pod temat, szukam drukarki laserowej, co byście polecali niedrogiego? Czy łatwo kupić zamienniki do laserówki?
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Najbardziej opłacalne są chyba brothery, najmniej sprawiają problemów przy zamiennikach, monochromatyczną znajdziesz pewie niedrogo.
 

kria

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam HP. Mam zwykłą czarno-białą laserową. Drukuję bardzo dużo, jeden toner nabity na maxa starcza mi spokojnie na rok. Jakość wydruku super, a ładowanie tonera ok. 40 zł.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
niedzwiedzica napisał:
Podepnę się pod temat, szukam drukarki laserowej, co byście polecali niedrogiego? Czy łatwo kupić zamienniki do laserówki?
Łatwo kupić, toner np. z active jeta jest bardzo wydajny i bardzo dobry. Kupiłaś coś?
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Kupiłam laserówkę brothera, chyba wybór dobry bo drukuje się na niej nieźle i szybko :), zamienniki zamówiłam i active jet i actis.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No to fajnie :) Ja tez poleciłam siostrze żeby kupiła dla syna na gwiazdkę laserówkę :) Miała cos w tym tygodniu oglądać.
 
Do góry