Drukarka laserowa w cenie 400-500zł

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Używam już bardzo długo tych zamienników, nie musiałam nigdy ich reklamować, a drukarka chodzi bez zastrzeżeń.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
których zamienników używasz? Ostatnio też się przerzucilem na zamienniki, kupiłem polecane Actis i jak na razie nie mam zastrzeżeń, szkoda tylko że stacjonarnie ciężko dostać
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Używam active jet, jak drukujesz dużo i potrzebujesz dobrej jakości to te sa idealne :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
To chyba ten sam producent z tego co kojarzę? Jak na razie te są ok, nie drukuję żadnych grafik tylko jakies dokumenty na własny użytek i mi to wystarcza
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Tak, tak to ten sam producent :) Tylko, że muszę mieś super jakość :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
ja do tych moich nie mam zarzutów ;), drukują jak trzeba, wydajność też jak otyginały, nic mi nie zasycha choć ja dosyć często drukuję
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Wiesz co, ja nawet jak miałam przerwę w drukowaniu to nie zasychało mi
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
a długo nie drukowałaś? Mi kiedyś się zdazyło koloru nie używac przez kilka miesięcy i po 2 czyszczeniach działa wszystko bez prolemu
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Nie wiecie jak wygląda sprawa z zamiennikami do HP, brat chce kupić laserówkę hp ale ostatnio coś słyszałem o tym żę zamienniki blokują, tylko nie wiem czy to się tyczy tych najnowszych modei czy wszystkich?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Nie wiem jak to w końcu się skończyło :) Może niech dla spokojności poszuka czego innego ;) A tak w ogóle to ma zamiar za oryginałach czy zamiennikach?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ze wzgledu na planowany zakup pozwole sobie odswiezyc temat. Macie jakies ciekawe propozycje?
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
To zależy jakie masz wymagania, rozumiem że to ma być laserówka?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W temacie mowa o drukarce laserowej wiec raczej tak ;) Ma byc oszczedna i wydajna. Jakosc wydruku nie jest dla mnie zbyt istotna.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Brother ma dobre drukarki, podpytaj w sklepie o tą markę.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Gressil napisał:
W temacie mowa o drukarce laserowej wiec raczej tak ;) Ma byc oszczedna i wydajna. Jakosc wydruku nie jest dla mnie zbyt istotna.
Chcesz mieć wifi, duplex? Sporo osób poleca hp p1102w i też z zamiennikami nie ma problemu, brotherów też kilka się znajdzie. Ile możesz wydać?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wydać mogę dużo ale nie chce przepłacać ;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
To może popatrz na tego hpeka, ewentulanie brother hl 1210we też popularny model i pewnie nie będzie problemu z zamiennikami.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Czasami drukarki są nafaszerowane wieloma zupełnie niepotrzebnymi funkcjami, których ani razu nie użyjemy. Też warto i na to zwrócić uwagę.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
Co się według Was nie przydaje jeśli chodzi o drukarki? Szukam czegoś dla rodziców, oni to tylko w sumie drukują, nie wiem czy nawet skaner im potrzebny
 
Do góry