Drukarka laserowa w cenie 400-500zł

M

maalamy

Guest
Siostra potrzebuje taniej (do 400-500 zł), drukarki laserowej. Ważne żeby były do niej łatwo dostępne zamienniki, polecicie coś?
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Używamy w firmie HP LaserJet Pro P1102w od pół roku i póki co mogę polecić :) Dość szybko drukuje, tanie tonery.
 

Daria34

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
U mnie w pracy też takiej używamy i sprawdza się znakomicie. Jakość i szybkość wydruku jest bardzo dobra. Zamawialiśmy ją na electro.pl tam wyszła nam najtaniej.
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Ze swojej strony mogę polecić HP LaserJet Pro P1102w, cena ok 350 zł, a urządzenie naprawdę warte uwagi ;)
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Używam samsung ml-2165w, toner samemu czyszcze, bo można go bez problemu rozebrać. Napełnienie 2x tonera na full i trzeci raz zostaje na 1/4 napełnienia to koszt 30 zł :)
 
I

Infiner

Guest
Hp 1102 to naprawdę dobry sprzęcik i da się kupić nawet w niższej cenie - nie musi być to aż 350 zł, są poniżej 300 zł.
Ze swojej strony mogę polecić jeszcze tę wielofunkcyjna drukarkę Brother.

Bardzo fajny sprzęcik, dobrej jakości. Możecie również dokupić tonery za grosze na aukcjach ( chodzą w cenie poniżej 30 zł a wydrukuje się kilka tysięcy stron o tradycyjnym zadrukowaniu).
 

Kinga Lasek

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]My dokładnie parę dni temu kupiliśmy z HP laserową[/SIZE][SIZE=10.5pt]. Zobacz, jakie są dostępne i taka drukarkę kup. Już wcześniej u nich kupowałam do poprzedniej drukarki i jestem ich stała klientka, bo naprawdę warto.[/SIZE]
 
V

Vaffik

Guest
Laserjet 2420n. Super. Napełnienie to koszt 40zł. Na tonerze do 10000 stron A4 w dobrej jakości. Bardzo szybka drukarka. Tania w zakupie. Około 150-200zł na Allu.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
maalamy napisał:
Siostra potrzebuje taniej (do 400-500 zł), drukarki laserowej. Ważne żeby były do niej łatwo dostępne zamienniki, polecicie coś?
Polecam Epson L310 cena tej drukarki nie przekracza 500 zł, a więc mieści się w założeniach siostry.
Polecam ją dlatego, że nie potrzeba do niej żadnych zamienników, kartdridży, dzięki temu jest bardzo tania w codziennym użytkowaniu.
Epson L310 to drukarka z systemem ITS - samodzielne dolewa się brakujący kolor.
 
V

Vaffik

Guest
A moja nadal ciągnie. Ostatnio wydrukowałem 6 książek do nauki języka. Książki sam składam i oprawiam. Wydrukowałem na resztce tonera 5,5 ryzy (ryza=500 kartek) i dopiero toner zdechł. Dzisiaj własnie napełniałem. Kompletna regeneracja = 74zł z proszkiem do pełna!
Dziś mogę powiedzieć z ręką na sercu:
1 toner = 12714 wydruków na A4 z zapełnieniem 4-6% w czerni tyle że drukarka po 2 tonerach wymagała regeneracji bębna (koszt 98zł).
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
W końcu kupiła tą hp p1102w, jak na razie nie narzeka, dobrze że są tanie zamienniki do tego modelu
 
P

profes

Guest
W tej cenie to chyba najlepszy wybór. p1102w jest następcą 1018 i 1020. A te dwie drukarki są nie do zajechania. Niektóre mają przebieg po 50 tys stron i nadal drukują.
 
C

corbi

Guest
Ja jakiś czas temu zamawiałem sobie nową drukarkę laserową. Zależało mi na tym aby wydruki były wysokiej jakości ale jednoczesnie aby bylo tanio.NIekoniecznie musiało być z kolorem. Wystarczyła mi drukarka czarno biała.
Mam obecnie
SAMSUNG SL-M2026W - jest to bardzo popularny model drukarki. Tonery są w bardzo dobrych cenach na allegro. Sama drukarka jest równiez niedroga ( zapłaciłem 350 zł).
Tak więc jeśli szukaci czegoś ekonomicznego to jest to dobra opcja.
 
N

nianiaSweet

Guest
przy zakupie drukarki zawsze warto sprawdzać czy będą do niej dostępne zamienniki bo nie zawsze są, a jak komuś zależy na małych kosztach eksploatacji to zamienniki ratują sprawę.
 
M

maalamy

Guest
Znam je, w swojej drukarce na nich drukowałam ale jak wypuścili tańszą wersję to tylko teraz actisy kupuję, bo ja zdjęć nie drukuję tylko jakieś tam domowe wydruki czy umowy.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Kto co woli ;) Ja akurat się do tych przyzwyczaiłam ;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
czy na te zamienniki jest jakas gwarancja?? Jak to wygląda jakby się drukarka zepsuła?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
maalamy napisał:
Ważne żeby były do niej łatwo dostępne zamienniki, polecicie coś?
Ostatnio potwierdziła się moja teoria, że zamienniki niszczą sprzęt. Polecam Samsunga SCX-4521F. Wielofunkcyjna laserowa ze skanerem. Tanie tonery, służą na długi okres czasu. Monochromatyczna niestety.
 
Do góry