Druga Strona

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sorry, ale jestem chory i naprawdę ledwo trybię. Ilu teraz zostało przeciwników - bo wydaje mi się, że dwóch przy czym jeden jest ranny, a drugiego atakuje Kyriese?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wyzwanie (wszyscy)

Musicie odnaleźć wskazówkę dzięki której odnajdziecie prawdziwą zagadkę. Nie będzie żadnych testów. Odpowiedź należy pogrubić.


Wszyscy +1 wybrany atrybut
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
pojechałeś, zagadka do zagadki i to dosyć ogólna...
Rozumiem, że każdy może podać jeden element i wystarczy, że ktokolwiek trafi?
Ponadto, dedykuję parafrazę Kindred z cięciem obrazów przez Noska ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Sorry ale jutro mnie nie ma. Spróbuje napisać posta wieczorem ale niczego nie gwarantuje.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hey, wróciłem xD miałem jeszcze problemy z netem (po części z mojej winy, zachciało mi się samemu naprawiać router xD) żyje jeszcze? postaram się sesję ogarnąć xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wyzwani nie powiodło się. Kyriese był blisko, ale nikt nie podjął (nawet on sam) sugestii by szukać pieniędzy.

W portfelu jednego z zabitych (nie patrona akurat) była schowana kartka z dalszymi wskazówkami.

Niestety...
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Chcą chcą:) tylko zapomnieli o tym(przynajmniej ja zapomniałem). W poście zaznacze gdzie dodaje punkt.

Co do zagadki to chyba nikt nie spodziewał się, że odpowiedź będzie taka prosta. Następnym razem wybierze się najprostszy wariant bez wymyślania:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Hej, możesz mi podpowiedzieć dokładnie gdzie stoje, co jest w pobliżu, szafy stoliki itp? i czy jest szansa przeciskać się między ludźmi xD?
+ 1 magia umysłu, może zaraz się przydać.., xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Morion Ty już jesteś w restauracji. Spędzono tam wielu ludzi w celu przesłuchania. Detale typu meble itd (w granicach rozsądku) możesz sobie sam opisywać (to jest ta inicjatywa :) )
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Sorry, że wczoraj nie odpisałem, ale od godziny 17:50 do 20 nie mogłem dostać się na forum o.0 Cały czas błąd mi wyskakiwał. A później nie miałem za to dostępu do neta.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
BIshop, kevlar nie łagodzi coś upadku? ile pięter właściwie przeleciał?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mały checkpoint. Proszę każdego gracza o odpowiedź na pytanie/podanie propozycji lub sugestii.

1. Jak się gra? Uwagi też mile widziane.
2. Tempo większe czy takie może być?
3. Specjalne życzenia co do sesji?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
1. spoko chociaż zastanawiam się czy akumulacja pieniędzy ma de facto jakiś cel... jak na początku wymyśliłeś okazje do szukania wskazówek itp to był szok, teraz myślę, że to ciekawa opcja dodania inwencji
2. Ja osobiście skończyłem sesję (studia), nie powinienem już robić opóźnień - więc tempo umieszczania w nocy mi pasuje
3. Możliwość wplatania racjonalnej inwencji właściwie pozwala na życzenia jakie mógłbym mieć co do rozgrywki, dlatego dam takie abstrakcyjne. Jeśli się da, pokaż w którymś momencie solidarność wampirów przeciwko innym a nie tylko rozwalanie Ventrue.. Umieść proszę w którymś momencie piosenkę Moldy old world z OST VtMB, uwielbiam :p Aczkolwiek to uwagi mało istotne
Wprowadziłeś nowe elementy (przedtem też Caleb,nie wiem co zaczerpnąłeś) do dosyć sztywnej formy pbf jak np. znajdki jednorazowego wykorzystania, sidequesty czy quizy, mi się to podoba ofc.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Morion przepraszam - jakims cudem pominąłem Twój ostatni post. Oczywiście w grze dalej jesteś. Pisz śmiało (nie wiem co mnie zamroczyło :) )

kdVer - dzięki i postaram się spełnić Twoje prośby. Akumulacja pieniędzy ma sens... skelpów nie było wiele, ale zauważ, że fabuła toczy się dość krótko... ledwo drugi dzień w sesji jest ;) Poza tym przyznaje się, że czerpałem z ostatnio rozgrywanych sesji. Myślę, że mój Siódmy Miesiąc też był takim pierwiosnkiem, ale Neuroshima też dużo mi dało (można zobaczyć to chociażby w statach).

Mayte, Caleb też proszę o uwagi.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Sorry, ale rano około 6 czytałem tego posta i potem po prostu wypadło mi z głowy, że mam tutaj odpowiedzieć. Ale już nadrabiam.
1. Jak na pierwszą moją sesje gra się bardzo dobrze. Te zagadki, możliwość inwencji są bardzo ciekawy rozwiązaniem i podobają mi się.
2. Jeden post dziennie spokojnie wyrobię. Więcej cóż zależy. Teraz w ferie pewnie dałbym radę, po odpowiadam tylko popołudniami vel wieczorami, więc 1post na dzień wystarczy;)
3. Większa integracja z NPC? tzn. powiększenie grupy o jakąś postać z mocno zarysowanymi poglądami. Najlepiej jakby ta postać była nieczłowiekiem. Ale to już Twoja inwencja. Możliwość "znalezienia" nowych broni/wyposażenia w sklepach czy przy wrogach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry