Druga Strona

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Rozumiem, że to do planu z ucieczką w poprzednim poście? bo teraz jako wilkołak mam chyba większe szanse na cokolwiek.
Ale wiem staram się zapamiętywać takie rzeczy. Jak coś to wystarczy mnie ładnie opieprzyć. na pewno wezmę sobie to do serca ;)
Jak chyba pamiętasz ja się uczę więc każdą radę próbuje zapamiętywac. A jak mi z tym idzie to nie potrafię sam ocenić.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ale mam nadzieję, że jak rzucę się jako wilkołak to zębami będę mógł rozerwać człowieka? xD I jestem większy nie xD Taki aspekt na psychikę broniącego też wpływa^^
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hm... summer glau, mój ulubiony terminator?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mate odnośnie testu.

Jako półwilk i wilkołak możesz używać broni. Problem w tym, że nie masz broni przy sobie bo straciłeś na razie ekwipunek. Dlatego przeprowadziłem test na spostrzegawczość coś na zasadzie wyjątku bo powinna być bijatyka. Dlatego teraz albo bierzesz w rękę pierwszy lepszy grat (np cegłe możemy uznać że tam sobie gdzieś leży) i używasz jako broni (walka bronią) albo magią walczysz. Innej opcji nie widzę.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ok, nie ma mnie do wtorku, nie mam neta na wsi, odpisałem na szybko, dobytek wampira mnie nie interesuje, bo i się spieszę. Trzymajcie się! Bishop, prowadź Janea jako npc xD
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Bishop a mogę coś zostawić ze starego ekwipunku? tzn. z tego od morgana? Napisze, że wymieniam to i to a reszta zostanie w tej skrzyni, czy nie bardzo? Bo zostawiłbym parę rzeczy z tych np. pistolet.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ale zostawiłem lornetkę, jak tam nie zauważyłeś:p więc papiery włożyłem do kieszeni(uznajesz za plecak) po prostu lepiej mi to zabrzmiało niż wkładam do plecaka. A napisałem, że wziąłem je jednocześnie do reki, bo nie chciało mi się pisać po tym, że jak byłem na dachu wracam specjalnie by wziąć dokumenty i zostawić lornetkę. Ale możesz uznać że tak Matemaru zrobił. Mi to obojętne, ważne by lornetkę zostawił, a papiery zabrał.;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
No mówiłem, że ja chaotycznie piszę, jak coś jeszcze nie zrozumiałe to mów, zaraz poprawię, czy też wytłumaczę:)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ech, sorry za ciągłe problemy. Chciałem właśnie odpisać ale poczytałem jak to wygląda i skoro Kyriese ma jeszcze dobę do bardziej osobistych spraw, nie będę mieszał bo jak dziś odpiszę, Bishop mi coś tam odpowie, znowu nie będę mógł...W piątek ponoć mam mieć kompa po serwisie
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Dobra dobra:p Miałem trochę zawirowań wczoraj:) Dlatego nie odpisałem. A przy okazji myślałem, że Caleb wyjdzie z jakąś innowacją, więc nie będę musiał przemyśliwać za dużo posta:p A tu bęc;) chyba będę musiał sam coś wymyślić do tej sytuacji.;]
ps. aleś nas wpakował:p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sorry, wyjechałem i zapomniałem wspomnieć. Jutro odpiszę.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
No cześć ponownie. A ja ciągle nie odzyskałem komputera i serwis mnie zwodzi, nie spełniając własnych terminów ale myślę naprawdę, że już dziś-jutro oddadzą...
Bishop, jeśli pokręciłem coś z układem według podanej wyżej mapki lobby, sorry. Przeczytałem posty i nie wyciągnąłem z nich, że któryś z wrogów pobiegł właśnie tym korytarzem po lewej co Kyriese. A zakładników traktuję jako dopuszczalną interakcję ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry