Druga Strona

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Caleb wiesz, że Venture to wampiry? xD Bo w twoim poście za każdym razem gdy o nich mówisz zamiast słowa wampir jest słowo wilkołak xD
Wiem czepiam się:) ale mam nadzieję że to mi wybaczysz;] Po prostu trochę dziwnie czyta mi się twoją wypowiedź gdy zamiast wampirów widzę wilkołaki.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Zgłaszam nieobecność od jutra(tzn. 30.12.2011) do niedzieli (tzn 01.01.2012). Może w niedzielę odpowiem ale chyba raczej nie, nie chciałbym na rauszu czegoś głupiego napisać.
Dlatego jeśli chcecie bym odpisał w sesji to musi być ona pociągnięta dzisiaj do 21-22, ponieważ będę gdzieś do 23, więc mógłby odpisać.
Pozdrawiam.

ps.Życzę wszystkim udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop, córka łowcy też jest w Nowym Orealnie czy jeszcze w Birmingham? Bo z kontekstu wypowiedzi jasno nie wynika.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bishop, nie odjąłeś mi jednej kuli, podliczę, że jej nie ma i przeładowaniu będę miał trzy miejsca w plecaku po tym, jak zjem prowiant^^

widzę, przerwa będzie, to
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU GRACZE I MISTRZOWIE!
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Dobra niechaj tak się stanie.

Na marginesie fabuły - Diori padł dużo (dużo) szybciej niż przewidywałem, więc nie było kiedy o tym wszystkim powiedzieć. Uznajmy, że Wasze postacie poskładały to do kupy po prostu - Dom Lucagia zajmował się poszukiwaniami Księgi Nod. Zabicie patrona zwalnia z Was dużą część ciśnienia jakiegokolwiek pościgu ze strony wampirów. Ventrue nie wiedzą ze macie artefakt, ale gdyby miały się jakoś dowiedzieć to teraz jest to duuużo mniej prawdopodobne.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Szkoda, że nie wiedziałem, iż można przełożyć punkty do jednej umiejętności ale cóż minęło:)
mam problemy z netem dlatego mogę mieć problem z odpowiadaniem. Dlatego jak się nie pojawie bishop to popchnij moja postać razem z fabuła. Pisze na wrazie czego by nie było że zniknąłem bez słowa.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Cholera cały czas zapominam o tym. Sorry, ale spróbuje to zapamiętać by wpisywać odpowiednią formę w jakiej postać jest.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hm, w takiej konfrontacji może być ciekawie ale niestety jak zaznaczałem nie jestem assasinem :D

pytałeś kiedyś o Kindred the embraced - właśnie obejrzałem, trochę takie mocno "ludzkie" te wampiry. Szczególnie gangrele po których spodziewałbym się czegoś mocniejszego. I wychodzi, że w tym serialu nosferatu to największe drapieżniki, przeważają szalę :p Ale postanowiłem wcielać trochę w tej sesji pomysł stamtąd pod tytułem:Nosferatu nie mieszają się do walk między klanami, chyba że cena jest dobra.

Hehe fajnie też wymawiają Brujah jako "Bruha" :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
moim zdaniem Kindred był mocno klimatyczny

grał ktoś w VTM: Redemption? Blood Lines to pewnie każdy zna, ale tamto? Są jakieś inne jeszcze cRPG na podstawie tego świata?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
no mi się zawsze zdawało, że Redemption to po prostu starsza wersja bloodlines - a skoro to drugie już też nie było...najnowsze, to gry starszej o 2 chyba lata nie szukałem nawet
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
moim zdaniem Kindred był mocno klimatyczny

grał ktoś w VTM: Redemption? Blood Lines to pewnie każdy zna, ale tamto? Są jakieś inne jeszcze cRPG na podstawie tego świata?
Fajna gra, w sumie taki ambitniejszy hack 'n slash.

Ma wyjść MMO w świecie WoD.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja grałem w to, co zaczyna się rycerzykiem zamienionym już na początku w wampira. Cóż, jako, że najpierw grałem w rpg WoD to nie podobały mi się zmiany systemowe, jak i denerwowało mnie sterowanie, troche jakby latać z kołkiem w d*pie. No ale ja sie trzymam scrollsow maniakalnie, więc może ja po prostu skrzywiony już jestem
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja grałem w to, co zaczyna się rycerzykiem zamienionym już na początku w wampira. Cóż, jako, że najpierw grałem w rpg WoD to nie podobały mi się zmiany systemowe, jak i denerwowało mnie sterowanie, troche jakby latać z kołkiem w d*pie. No ale ja sie trzymam scrollsow maniakalnie, więc może ja po prostu skrzywiony już jestem
Jak Skyrim oceniasz?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mayte tak dla przypomnienia:

Wilk

ezjsif.jpg


Wilkołak

10o0ldu.gif


Półwilk

25extn7.jpg


Nie ma to może aż takiego znaczenia wielkiego, ale przypominam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry