Drogi prezent

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Pozwoliłem sobie na pytanie w "kobiece dyskusje", bo nie mam pomysłu.

Miałem nadzieję, że odpuścimy sobie z moją kobietą prezenty świąteczne skoro oboje jesteśmy niewierzący- jednak okazało się inaczej. Opierałem się, burzyłem i zupełnie nic to nie dało. Z początku myślałem, że kupimy sobie jakieś drobiazgi[ np. do 200zł], ale w tym temacie oczywiście też musiałem się mylić.

Mój prezent przyjedzie na lawecie z Hiszpanii[ ponad 25tyś euro], więc nie kupię jej kosmetyków...
Miałem tylko jeden pomysł na prezent- obraz od Banksy. Dzisiaj brat jechał go kupić jednak sprzedawcy chyba odbiło[ normalnie chciał powyżej jego wartości... jednak teraz chciał prawie trzy krotność ustalonej ceny] i zrezygnowałem.

Tego obrazu nigdzie nie mogę znaleźć i skończyły się moje pomysły[ oczywiście jak nic nie wymyślę to znajdę coś innego w tym stylu]. Bo nie wiem co mogę kupić komuś kto ma wszystko.
Biżuteria raczej odpada[ jaką różnicę zrobi jej kolejna bransoletka od Cartiera, czy łańcuszek... zegarek nosi mój i sama powiedziała, że "innego nie chce i nosić nie będzie"]... jak i ubrania, wycieczki[ nie mam komu zostawić teraz firmy].


Budżet jest wielki. Którakolwiek z Was ma jakiekolwiek pomysły?
 

agunia25

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
A czemu to musi być drogi prezent, skoro Ona ma wszystko to wysil wyobraźnię a nie portfel. Zabierz ją gdzieś gdzie jeszcze nie była (ale nie do najdroższej restauracji w mieście czy do najlepszego hotelu), w miejsce w którym spędzicie naprawdę miło czas, a Ona zapamięta to wyjście na długo. Albo zorganizuj jakąś naprawdę ekstremalną przygodę (skok na bungee albo ze spadochronu) jeśli lubi takie klimaty.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Po prostu chodzi o to, że nie przyjmę tego samochodu jeśli nie znajdę odpowiedniego cenowo prezentu[ źle bym się z tym czuł- coś w stylu "dłużnika"...].

W sumie już skakaliśmy na bungee. Chociaż bardzo ciekawą opcją na prezent mógłby być skok nad aktywnym wulkanem. Tylko problemem może być moje wolne...
 
Do góry