Drewniane doniczki

M

Marysiaaq

Guest
Drewniane doniczki są ok, ale ja wolę zdecydowanie bardziej te wykonane z bambusa czy gliny. Fakt, trochę kosztują, ale wyglądają super :) Jeżeli byście były zainteresowane, to wklejam link, gdzie ja dokonuję zakupu: http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/ Widziałam w tym sklepie też fajną donicę z lakierowanego drewna, również ciekawa :)
 
E

Ejan87

Guest
Drewniane też są ładne, ale wszystko zależy od wystroju całego domu ;p jeśli tylko pasują, to będę się ładnie prezentować, nawet gdy same w sobie nie są jakieś rewelacyjne ;p dla mnie najfajniejsze są te, co mają czasem taki zwariowany design ;)
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Drewniane doniczki na pewno są ładne, ale nie wiem, na ile wytrzymują. Przecież mogą napęcznieć albo spleśnieć (na pewno szybciej niż zwykłe ceramiczne).
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Bez obaw.Drewniane doniczki tak są zaimpregnowane,że niejedną roślinę przeżyją.A jak ktoś chce,żeby i jego przeżyły to niech je przed użyciem przepracowanym olejem silnikowym potraktuje.
 
T

tuks

Guest
Kto się orientuje czy deska bangkirai może być do tego wykorzystana? Strasznie nam się podoba ten rodzaj drewna - ma szczególny styl ;-)
 

Grzegorz.B

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o donice ogrodowe, to jak dla mnie najciekawsze i najbardziej naturalne są -jakże by inaczej- naturalne drewniane. Swoje kupiłem niedrogo przy okazji większego zamówienia w Andreweksie: sklep.Andrewex.pl. Z tego co pamiętam mają w ofercie również donice ceramiczne.
 
S

stokrotka362

Guest
Ja wolę doniczki z technorattanu. Zamówiłam już kilka na www.rattanart.pl. Są prawdziwą ozdobą salonu i bardzo ładnie się prezentują. Wszyscy znajomi są zachwyceni.
 
D

Dorka123

Guest
Ja jednak technorattanu nie widzę w salonie, w ogrodzie, na tarasie ewentualnie, ale nie we wnętrzu. Takie połączenie rattanu z aluminium mi się podoba:
rd_02_46x46x46-1.jpg
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Grzegorz.B napisał:
Jeśli chodzi o donice ogrodowe, to jak dla mnie najciekawsze i najbardziej naturalne są -jakże by inaczej- naturalne drewniane. Swoje kupiłem niedrogo przy okazji większego zamówienia w Andreweksie: sklep.Andrewex.pl. Z tego co pamiętam mają w ofercie również donice ceramiczne.
Mają ceramikę. Zresztą wybór donic z różnych materiałów mają dosyć duży.
 
F

flavian

Guest
Drewniane donice i meble trzeba dobrze zabezpieczyć, dzięki temu unikniemy porostów, działania wody i promieniowania UV :) Ja używam oleju do drewna Aqua, dobrze się sprawdza od kilku lat :)
 
Do góry