Drewniana spiżarnia

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Hej :) Chcę z mężem zbudować w tym roku coś w rodzaju piwniczki-altanki na przetwory, bo lubimy bardzo robić dżemy, warzywa, nalewki itp. Będzie to pewnie drewniana przybudówka do domu uszczelniona, żeby nie było w środku za ciepło. Na pewno będziemy potrzebować wyrzynarki i wkrętarki. Jaką markę polecacie do takich przedsięwzięć? Tak, żeby były porządne, ale jednak nie kosztowały zbyt wiele.
 

kamzim

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
3
Fajny pomysł na wspólne spędzanie czasu :D Niezbyt dobrze znam się na narzędziach, ale ostatnio pomagałam mężowi robić budę dla pieska, którego znaleźliśmy przy drodze i akurat dzień wcześniej mąż kupił wyrzynarkę ryobi. Taka zielona-zolta ;) Nie mógł się na chwalić. Dla mnie to po prostu narzędzie, ale on był zadowolony z zakupu.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
O! Dziękuję za odpowiedź :) Zapisuję markę i sprawdzę jak będziemy w markecie. Mój mąż już ślęczy od kilku dni w internecie i sprawdza te narzędzia w różnych rankingach. Mam nadzieję, że w końcu się na coś zdecyduje ;)
 

kamzim

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
3
A powiem Ci jeszcze, że całkiem wkręciliśmy się w takie wspólne majsterkowanie i robienie rzeczy z drewna. Mamy narzędzia, więc zrobiliśmy takie drewniane osłonki na płot, bo mieszkamy dość blisko ulicy i ciągle ktoś sprawdza co tam u nas ;)
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Wspólne majsterkowanie to bardzo fajna sprawa ;) My na razie zaczynamy od wspólnych prac w ogrodzie, ale też jakąś altankę czy inne meble z drewna robimy wspólnie. No, ale bardzo ważne jest to, żeby mieć jednak dobre elektronarzędzia, żeby się nie kłócić przy pracy ;)
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Wiesz, jednak wolę kupić coś porządnego. Oczywiście nie bardzo drogiego, ale też nie za grosze, bo z doświadczenia wiem, że takie elektronarzędzia to tylko strata kasy ;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
na pewno do prac domowych dobrze mieć solidniejsze elektronarzędzia. Mam złe doświadczenia z tanimi marketowymi. Sprawdziły mi się elektronarzędzia ryobi, mam wiertarko-wkrętarkę, szlifierkę i kilka rzeczy ogrodowych, a ostatni mój nabytek to odkurzacz warsztatowy one+, warto mieć jak się lubi majsterkować
 
Do góry