Doświadczona kobieta vs. prawiczek

rogalik :D

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
czy chlopak moze sie obawiac wysmiania jesli jest prawiczkiem a bedzie uprawial sex i ma pewnosc ze dziewczyna juz nie jest dziewica
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
No coś Ty :p
Wydaje mi się, że nie ;)
Ja bym na pewno się nie śmiała...
A nawet cieszyła bym sie, że nie miał nikogo przede mną :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
prawda taka, że to zależy od osoby. Ale przecież kobieta wcale nie musi wiedzieć, że facet jest prawiczkiem :D
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To zależy na jaką dziewczyne trafi. Raczej nie sądze że by mógł zostać wyśmiany ale jak nie będzie pewny reakcji dziewczyny to lepiej zachować to w tajemnicy
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dlaczego wyśmiania, dziewczyna moze sie jedynie obawiac, ze nie zaspokoi jej tak jak by tego chciala, bo brak mu doswiadczenia, chociaz moze jakas sie znajdzie, ktora wysmnieje, ale wydaje mi sie, ze to bylby jakis nieliczny wyjatek
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
Ja też uważam że dziewczyna nie powinna Cie wyśmiać i zgadzam się z kinga18ink że raczej powinna się cieszyć że nie miałeś nikogo przed nią. Jednak wiesz istnieją takie laski które mogą wyśmiać ale jeli masz pewność co do tej dziewczyny i wiesz że nie jest taka to powiedz jej to i myśle że nie powinno jej to przeszkadzać. Mi napewno by nie przeszkadzało :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Etam.
Jesli dziewczyna jest juz doświadczona to może takiego chłopaka czegoś nauczyć :p
Ale 'to' ma się w genach.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Według mnie, tak jak napisała już cruel_woman - to zależy od osoby, jeśli jest ona wyrozumiała to nie powinna ani się śmiać, ani ten fakt jakoś skomentować.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
rzecz normalna- jedni zaczynają szybciej, inni wolniej...
nie ma powodów do obaw:)
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
33
NO chyba, że chcesz to zrobic z typową, no jakby to powiedziec puszczalską, to wtedy może Cie wysmiać. Ale wtedy nie warto tego robić, bo z byle kim to po co?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tez mi sie wydaje ze to zalezy generalnie od dziewczyny, ale mozna przyjac ze trafisz na normalna i nie edzie jej to stanowilo zadnej roznicy. Mi by tam nie przeszkadzalo.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jeśli nie dorosła do seksu, to może się śmiać. Ale to są skrajne przypadki:)
Zgadzam się z wcześniejszymi dzewczynami, powinna się cieszyć z tego, że jest Twoją pierwszą :)
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
A co to przestępstwo? Poza tym sam fakt przeżycia jednego zbliżenia nie czyni człowieka doświadczonym. Do tego potrzeba lat. Jeśli spotkasz doświadczone osoby, to takie na pewno nie będą się z ciebie śmiać.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Nawet wśród doświadczonych bywają "nauczycielki" i "uczennice". ZTo warto pojmować szeroko, bo np nauczyciel może być życzliwy albo niecierpliwy...
 
Do góry