dostaliście sie do wybranej szkoły

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Haj :) Właśnie wczoraj dowiedziałam sie, ze przyjeli mnie do 3Liceum w Konine na profil ekologiczny :hyhy: czyli tam gdzie chciałam :rotfl: jeeeaaaa udało sie :D Myślałam, ze bede samotna w klasie, ale widziałam dzisiaj liste uczniów... patrze :zdziwko: a tam moja koleżanka z koloni, na której byłam 5 lat temu!!!! Jesteśmy w jednej klasie :hyhy: to bedzie spotkanie po latach :rotfl: A poza tym to nie martwie sie, ze nikogo nie znam :) jakoś to bedzie :rotfl: w klasie mam 8 chłopczyków :zawstydzony: <czemu tak mało!!!> a reszta to dziewuszki heheh We wrzesniu zobaczymy twarzyczki :D A teraz wakacje...... :luka:
 
K

kfiatushek

Guest
ja sie niestety nie dostalm tam gdzie chcialam :(
Ale sie zamartwiac na razie nie bede, wkoncu som wakacje.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kfiatushek, napewno spodoba CI sie w tej szkole do której Cie przyjeli... najgorsze sa pierwsze dni, a potem sie zaklimatyzujesz, zobaczysz, bedzie dobrze ;)
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
A ja nie mialem wyboru :rotfl: U nas jest tylko 1 gim :hyhy: Wiec i tak musialem tam isc... a mialem na egzaminie 40/40 pkt :zdziwko:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Radkuseq, to Ty zdolny chłoposzek jestes :uff: korepetycje bede pobierała :D
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja sam nie wiem za co mam te 40 pkt :] Chyba za ten rysunek na ostatniej stronie ;)
 
K

kfiatushekk

Guest
w nowej szkole jusz mi sie podoba!! w rankingu zdobywa 2 miejsce w wojewudztwie a 26 w kraju, czyli nie tak zle, ale kuc cza bedzie.. poza tym mam zajefakenbista klase!!pozdro for all :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
gwiazdeczka Wiesz nie obraź sie, ale mówie to ze swojego doświadczenia... Liceum Profilowane, to jest chyba najgorsze co mogli teraz zrobić :/ sama chodze do LP, myślałam że to bedzie dobra szkoła, bo to tak jak ogólniak tylko przygotowuje bardziej w danym kierunku (w Twoim przypadku ekologia a w moim psychologia) tylko że kazdy nauczyciel traktuje teraz LP gorzej od Technikum, prawie tak jak zawodówke :/, nam mieli rozszerzyć biologie w 2 i 3 kl. i tak powinni zrobić, a rozszerzyli nam histe i gere, co wcale nam się nie przyda :/ i co z maturą? Ja nie nawidze histy :( trudno będe zdawać mate, tylko że reszta klasy nie wie co zrobić bo cała reszta nie umie maty. WIęc radze od razu Twojej klasie, żeby nie dała sie tak łatwo zwieść...

Tak żałuje że rok temu nie poszłam do LO na polski, angol, biola :( najlepsze jest to że sie dostałam :/ ale wolałam LP i Socjalny (w sumie nie jest tak źle, bo my sie nie dajemy, nie mają prawa robić z nas tępych :p)

Kurcze ale sie rozpisalam, nie wiem po co ;P
 

Madziula

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Na szczęście dostałam się do tej szkoły, którą wybrałam sobie na początku :D Ale nie będę miała chyba nikogo znajomego w klasie...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Afeni, ja sie dostałam do Liceum Ogólnokształcącego!!! A nie profilowanego, tylko ze w ogólniaku tez sa profile :]
a co do klasy, to narazie mam jedna zanjoma oósbke, jeszcze nie wiem na 100% czy potwierdziła wole nauki w tej szkole, ale jeśli tak to bedzie lajcik :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
gwiazdeczka No chyba że tak, chociaż pierwszy raz słysze ;) zawsze było tak że w LO są tylko przedmioty rozszerzone ;P nie profile, profile sa w profilowanym, ale możliwe ;P
(A masz oprócz profilu jakieś przedmioty rozszerzone? Bo jak nie to to jest typowa klęska, w każdym ogólniaku jest jakiś przedmiot rozszerzony (2 albo 3) inaczej mature zdać jest strasznie trudno.)
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
hmmmm....jak ja składałem papiery 2 lata temu do wybranej szkoły....LO2 w Lęborku do klasy mat.-fiz.-inf. to nie miałem problemów z dostaniem sie...(testy mi poszły dobrze miałem 86 p. a z ocenami to miałem 152)...no i teraz przede mną ostatni rok w tej szkole.....niestety matura sie zbliża wielkimi krokami...zobaczymy jak bedzie...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Afeni, no pewnie, ze mam rozszerzone przedmiony biologia i geografia ;) i dlatego wybrałam profil ekologiczny, ze wzgledu na te przedmioty, bo inne jakos mi nie odpowiadały :/ Ale jestesm zadowolona z wyboru :D teraz tylko czekac do września ;P
 
Do góry