Dorobienie do kieszonkowego - oglądanie reklam Paidverts

KempeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Jako, że na tym forum jest spora grupa młodych osób, którzy mają dużo czasu oraz możliwość klikania w reklamy to chciałbym Wam przedstawić prosty sposób na dorobienie sobie do kieszonkowego w ten oto sposób.

Program, który pozwala na zarabianie poprzez codzienne oglądanie przydzielonych reklam to PAIDVERTS.

Link do rejestracji: paidverts.com/ref/KempeK

ZASADY:
Główną zaletą programu jest fakt, iż nie ma wymogu wpłaty własnego kapitału, aby zarabiać. Nie musimy nic wpłacać, a zarobione pieniądze możemy wypłacić na konto Paypal.
Portal jest w wersji Polskiej ponieważ wielu polaków działa w tym programie.
Codziennie mamy do wyklikania 16 darmowych reklam, które dadzą nam punkty BAP, owe punkty BAP dają możliwość otrzymania płatnych reklam (czym więcej punktów BAP tym droższe reklamy otrzymujemy)
Aby zarobić większe pieniądze można kupić paczki za które dostajemy możliwość reklamy swojej strony - koszt takiej paczki to 1$ a każda taka paczka daje nam zwrot w postaci reklam o wartości 1,5$ więc zarabiamy 50% od inwestycji.
Waluta obowiązująca w programie to dolary amerykańskie ($). Możecie zarabiać % od poleconych w ten sam sposób dając swojego linka jak ja to robię teraz swoim znajomym.

Najlepsi zarabiają kilkadziesiąt dolarów DZIENNIE!

Sam jestem w tym programie od niespełna 2 tygodni, tydzień temu wpłaciłem 20$ i z zarobionych pieniędzy póki co robię reinwestycję. W dniu dzisiejszym program zarabia mi ok. 1$ dziennie

Myślę, że jest idealny, a zarazem bezpieczny sposób na dorobienie sobie paru groszy dla młodych osób. W razie pytań służę pomocą.
 
Do góry