Dona21 co u Ciebie?

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jeśli to pytanie przez niektorych zadane jest skierowane do mnie a domyślam się, że tak :hyhy: to chyba czas najwyższy na nie odpowiedzieć :eek:czami:
Juz gdzies pisałam co u mnie. Wiele się zmieniło siostra się wyprowadziła z domu niedługo urodzi dzidziusia :D i zostane ciocią!!! Jej przeprowadzka dała mi wiele do myslenia, zrozumiałam że czas strasznie szybko leci wszystko się zmienia i trzbea chwytac kazde chwile one sa tak cennne ;)
Mój 13 letni psiak miewa się dobrze. :D :D
Jeśli chodzi o serducho obecnie nie ma dla kogo mocniej bić. Chyba ze dla wspaniałych ludzi ktorych poznałam w ostatnich 3 miesiącach kiedy to nie przebywałam na forum bo niestety czas mi na to nie pozwalał.
Jutro musze rano wstac bo praktyki czekają, ale już mało zostało ;) I wreszcie może się wyśpię za wszystkie czasy.
Ostatnio zaprzyjazniłam się z super osóbką z roku ANIĄ.
Życie nabiera tempa, brakuje jedynie tej drugiej połowy ale to kwestia czasu :hyhy: :hyhy:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORACO :D :D :D
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hehe to fajnie że u Ciebie wszystko wpożądku ;) Oby tak dalej ;) Pozdrowionka :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Pozwoliłam sobie wczoraj ten temat przenieść ale TYLKo dlatego ze byl w ZŁYM miejscu.

Pozdrawiam
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dona21, cieszę się, że fajnie ci mija czas :)
Aż takie posty dobrze i się czyta, kocham kiedy ktoś jest szczęsliwy.
Mam nadzieję, że znajdziez tą drugą połowkę i będziesz już najszczęsliwsza na siwecie :D
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Pozdrawiam gorąco ARINA i również życzę szczęścia i jak najwięcej uśmiechu na twarzy :D
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Dla kogo się skończyły, to się skończyły ;)
A ja wróciłem. No chyba nie powiesz nika, że nie zuważyłaś mojej obecności ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Juz ci w innym temacie napisalam ze milo cie znowu widziec :D po tak dlugiej nieobecnosci , no i chyba juz nie wsiakniesz????
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
No wiesz nikuś
Tak mi się okazje do wyjazdów nagle na głowę zwaliły, że z tego wszystkiego jakoś tak wyszło...

że się ułożyło tak jak nie miało...

i tak ogólnie...

to jakoś tak zupełnie przypadkowo...

i bez złych zamiarów...

nie zwróciłem na to uwagi ;)
 
Do góry