Domy Studenckie W Krakowie

Status
Zamknięty.

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
jesteście z Krakowa? a może studiujecie tam? pomóżcie mi bo mam problem z wyborem domu studenckiego w którym będę starać się o miejsce. na stronie UJ znalazłam to: Nawojka, Żaczek, Bydgoska oraz Piast .
biorąc pod uwagę odległość od uczelni zastanawiam się nad Nawojką i Żaczkiem. Jako doświadczeni-zapewne starsi- koledzy ktory bardziej mi polecacie?
Aha-odwołując się do doświadczenia ludzi starających się o akademik- czy można składać podania o miejsce do dwóch akademików?
help me!!!
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
nie bardzo moge Ci pomoc bo nie wiem jak jest w tych akademikach
piast jest bodajrze najdrozszy i najwiecej obcokrajowcow tam wlasnie mieszka
o pozostalych nic nie slyszalam
najlepiej sprobowac znalezc informacje na stronie samorzadu uczelnianego albo na forum uczelnianym jesli UJ takowe posiada
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
ja jestem rodowita krakuskom ale mam wielu znajomych na akademikach...
z teog co wiem to nie ma sie wplywu na to do ktorego cie rpzydziela zazwyczaj rpzydzielaja wydzialami albo kierunkami...
gdyby jednak byla mozliwosc wyboru to ja chcialabym meiszkac w Nawojce bo jest ulokowana najbardziej centralnie blisko do rynku blisko do centrum fajna lokalizacja :)
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja bede u ciotki mieszkac. wlasna lazienka pokoj i kuchnia. nie chcialaym w akademiku dusic sie z innymi w 4 w pokoju :/
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
w wiekszosci akademikow sa 2 i 3 osobowe pokoje
nie slyszalam ostatnio zeby jeszcze gdzies byly wieksze 2sxy4u:)
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ech kurcze ja studiuje w krakowie na PK :/ (buuuuuuu) i wlasnie brakuje mi jednej osoby na mieszkanie ale niestety nie moge Ciebie przyjac gdyz jestes kobieta :( wybacz ale musialbys mieszkac ze mna w 1 pokoju a na to oni ty ani moja dziwczynka jak rowniez ja sam nie wyrazlibysmy zgody :)

Poszukuje 1 kolesia na mieszkanie na os krowodrza. Mieszkal bym tam ja + ###+ moja siostra+ jej chlopak. czynsz 350 zl z MEDIAMI!!!! LOL okazja a net we wlasnym zakresie.

acha mieszkanie jest 3 przystanki od starego kleparza i 4 od Polibudy( buuuu)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
zastanawiam się teraz między Nawojką a Żaczkiem. Żaczek jest w sumie najbliżej centrum z tego co się dowiedzialam. za to nawojka lży konkretnie na miasteczku studenckim.
Oprócz tego składam też podanie do Katowic bo tam mam w sumie bliżej i można dojeżdżać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry