Domowe sposoby na rozrabianie wódki z sokami

Jaką lubisz wódkę?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A ja nie rozróżniam zupełnie smaków wódek (tych nie najtańszych).
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nie pijam, nie pijam. Ale bolsa od żołądkowej, od nie wiem, finlandii nie rozróżnię. Wyraźna różnica między nimi a jakimiś absolwentami jest wyczuwalna, ale pomiędzy nimi - różnicy nie czuje (co nie znaczy, że nie ma).

Kompletnie nie toleruje wszelkich wódek smakowych (jak najbardziej tyczy się to również żubrówki). No, może gorzka żołądkowa miętowa jest jako likierek całkiem niezła.

Nie pijam również nigdy drinków. Zdecydowanie wole walnąć czystego kielicha, nie psując sobie smaku jakichś soczków, czy innych napojów dodatkowych.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja najbardziej lubię Bolsa, zwłaszcza kiedy jest idealnie schłodzony i przybiera delikatnie oleistą konsystencję. Lubię również czystą żołądkową de lux, jest nawet dobra jak na tańsze wódki :)
Finlandia tylko smakowa jakoś mi podchodzi, natomiast czystej nie odróżniam od wyborowej i nie smakuje mi itp.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Brak mi w tej ankiecie wódki, którą ja uwielbiam - biała żubrówka :) Smak i aromat zupełnie inny od tych wymienionych.
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Rafi, a za którą konkretnie przepadasz, zważając na to że są jej już trzy rodzaje?
 

kowanowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
eee pinkflaming co to za pytanie? no przecież rafi wyraźnie napisał że biała... heh
ja osobiście z czystych to też żubrówka biała, a ze smakowych cytrynówka <3 mniam :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Faktycznie trochę brakuje. Nie ma chociażby smirnoffa, palace.
Co do żubrówki białej, to jak dla mnie wielkiego szału nie ma, smak się trochę polepszył, ale jednak nie pobije mojego ulubionego pana tadeusza :)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
żubrówka dobra jest z sokiem jabłkowym, a z prawie każdej wódki tzw. wściekły pies ^^ nalewasz do kieliszka 4/5 wódki, następnie dolewasz !!po ściance!! sok malinowy jak najbardziej gęsty. Na koniec 3 kropelki sosu tabasco. Wcześniej odpowiednio zmrozić wódkę.
A wiecie, że mieszając np litr spirytusu z litrem wody nie otrzymuje się 2L alkoholu. :D
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Z tańszych: Krupnik, Żubrówka Biała

Z droższych: Belvedere IX[ jako jedyna wpływa we mnie bez zapitki] i czysty Belvedere
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Tak jak pisałem w temacie o leczeniu kaca, piję jeden rodzaj alkoholu - żubrówkę białą. Czasami zdarza mi się zaglądnąć do palonej, ale sporadycznie. Co nie znaczy oczywiście, że jej nie lubię.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja wódki jakoś specjalnie nie wyróżniam ponad inne trunki. Oczywiście w przypadku jakichś urodzin lub wesela wypiję, ale ani ulubionej nie mam ani jakoś specjalnie w niej nie gustuję. Są według mnie inne - lepsze alkohole.
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Nie rozróżniam czystych, pewnie dlatego, że ich nie lubię. Smakują mi za to drinki z Żubrówki z trawką :)
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
żubrówka nawet nie wiem jak smakuje ponieważ pije się to z sokiem jabłkowym a go nie trawię.

Ostatnio dostałem do spróbowania absolwenta cytrynowego i zaskoczył mnie pozytywnie jej smak.
 

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
mazi07 napisał:
żubrówka nawet nie wiem jak smakuje ponieważ pije się to z sokiem jabłkowym a go nie trawię.

Ostatnio dostałem do spróbowania absolwenta cytrynowego i zaskoczył mnie pozytywnie jej smak.
Żubrówka z sokiem jabłkowym - poezja ;)
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
ja robiłam malibu, trzeba zalać wiórki kokosowe wódką i zostawić na pare dni, potem odączyć i dodać mleko zagęszczona i śmietankę:)
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
3 kieliszki vodki
nektar bananowy
sok pomarańczowy
gęsty sok malinowy
lód
 
Do góry