Domena, strona www, hosting - jaka firma?

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Szukam FIRMY z doświadczeniem, która pomogłaby mi kompleksowo, chodzi o domenę, profesjonalny projekt strony www oraz hosting. Czy możecie mi polecić jakąś firmę z woj. śląskiego?
 

Dorota Ewa Kowal

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja polecam firmę www.dih.pl - oni zajmują się tym, o czym piszesz i mają naprawdę spoko portfolio. Robili stronę na firmy mojego ojca i wyszła im nieźle, a projekt nie był łatwy, bo potrzebne były zaawansowane wtyczki. Na pewno istnieją od jakiegoś czasu i nie jest tak, że znikną jak mgła, bo mojemu tacie zdarzyło się już, że zapłacił zaliczkę i koleś (a niby miał własną firmę) przepadł z nią w cholerę. DIH polecam z czystym sumieniem ;)
 
K

kargin

Guest
W Hekko masz domenę PL + konto hostingowe z 25 GB transferu/miesiąc za 7 dyszek. Na dzień dzisiejszy nie widziałem, żeby gdzieś się dało taniej - zazwyczaj sama domena kosztuje więcej na rok.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Domenę i hosting dostaniesz w 2BE.PL, a stronkę zrobi ci Grupa Adweb. To jest ta sama firma.
 
T

Tszak

Guest
Jeśli chodzi o hosting, to firma idhosting jest rewelacyjna. Oferuję naprawdę dobre wsparcie techniczne.
 
B

bajderman

Guest
Hosting możesz śmiało brać w Hekko. Mam tam wiele serwisów, a domenę PL w pakiecie za 70 zł dostaniesz za darmo. 70 zł rocznie, a masz w tym 100 GB transferu. Chyba warto, co nie?
 

John HighLevel

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
navigator45 napisał:
Szukam FIRMY z doświadczeniem, która pomogłaby mi kompleksowo, chodzi o domenę, profesjonalny projekt strony oraz hosting. Czy możecie mi polecić jakąś firmę z woj. śląskiego?
Polecam hekko tanio przy odnowieniu usługi nie ma żadnych problemów
pozdrawiam
 
B

bajderman

Guest
Trudno żeby były problemy przy odnowieniu. Ale ogólnie - fakt. PL przedluża się za 54 zł brutto, a przy każdym przedłużeniu hostingu dostaję dodatkowe parametry serwera za free. I tak już od kilku dobrych lat.
 

Halmut87

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o projekt strony - nowoczesny wkorzystnej cenie to polecam software house greenview.org.pl. - zetelnie podchodzą do wyceny i obsługi klienta
 

kasiamasczyk

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam firmę, w której sama zresztą zaczęłam pracować :) doneta pl :) więc wiem co z czym się je :) jak chcesz to skontaktuj się ze mną, a biuro mieści się w Sosnowcu, przy ul. Sienkiewicza 7 :)
 
S

szyszana

Guest
Za 80 zł brutto masz pakiet domena PL + duże konto hostingowe na Hekko. Nie potrzebujesz lepszej usługi - postawisz na tym kilka serwisów z ruchem. Domena jest za darmo. Później przedłużenie kosztuje ponad 50 zł.
 
Dołączył
9 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja korzystałam z usług: tddesign.pl. Stronę wykonali za 500 zł, aktualnie korzystam z pakietu reklamy internetowej i przez 2 miesiące pozyskali dla mnie 20 klientów. W mojej branży to bardzo dużo więc polecam!
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Normalna stawka za przedłużenie domeny PL to 50-60 zł. W dalszym ciągu są i firmy, gdzie to samo kosztuje nawet 120 zł.
Nie ładujcie się w coś takiego. Płacicie za to samo, a jakości nie dostaniecie, więc po co to wam?
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
navigator45 napisał:
Szukam FIRMY z doświadczeniem, która pomogłaby mi kompleksowo, chodzi o domenę, profesjonalny projekt strony oraz hosting. Czy możecie mi polecić jakąś firmę z woj. śląskiego?
Jeżeli chodzi o Śląsk to zobacz ofertę agencji SOLV - ich portfolio jest świetne, kompleksowo zajmują się stronami internetowymi i marketingiem.
 

Halinka_Mosacka

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dobre pakiety hostingowe ma Wer. Ja korzystam u nich z usług i wszystko jest w porządku. Sprawdź sobie na wer.pl
 
Do góry