Dodatki do stylu VINTAGE

missfortuneeee

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hejka wszyskim ;) jakie polecacie dodatki do 'vintydżu'?? ;p znalazłam taką torebeczkę:

vooc.pl/pl/p/Listonoszka-duza-torebka-VOOC-Vintage-P27/138

śliczna listonoszka tylko troszeczkę obawiam o pielęgnację skóry (bo to jest naturalna skóra). nie chciałabym żeby straciła swój look za szybko, chociaż podobno on i tak się zmieni, bo naturalna skóra "żyje"...
dlatego chciałam mieć coś z naturalnej właśnie, mają 'charakter' :) Powiedzcie czy wam się podoba ta listonoszka :) i jak dbacie o 100% natural leather :p
 
E

Elen

Guest
Torebka ladna i wyglada na solidnie uszyta. Naturalna skora nie "zyje", lecz podlega naturalnym wplywom czynnikow atmosferycznych takich jak wilgoc, deszcz, slonce. Tak jest w przypadku skorzanych kurtek, czy butow (te trzeba impregnowac odpowiednia pasta). Ja mam bardzo duzo nie tylko torebek, ale tez innych rzeczy ze skory i -poza butami- nic nie uzywam do pozostalych. Torebka ze skory licowej przetrwa lata, co najwyzej ulegnie lekkim przetarciom na zgieciach i tyle. Male przebarwienia z czasem tez sie zdarzaja, zwykle skora lekko ciemnieje. No i na zadrapania i rysy trzeba uwazac, bo tego nie da sie usunac. *** Zalezy jakie dodatki masz na mysli? Dla mnie "dodatki" to apaszka, czapka, pasek, czy rekawiczki. Ja staram sie dopasowywac kolorem buty, pasek i torebke oraz rekawiczki, a przynajmniej staram sie, zeby byly w podobnej tonacji np brazu. Ta zasada od jakiegos czasu nie obowiazuje w modzie. Jednak stosuje ja, po prostu wyglada to elegancko.
 

missfortuneeee

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
dzięki za porady :) naturalna skóra to coś cudownego, jak się o nią dba to posłuży długo i będzie pięknie wyglądać, a z czasem nawet lepiej niż na początku ;p

cóż, dla mnie dodatki to wszystko co się 'nosi' a co nie jest na wymiar :p zgodzę się z Tobą co do kolorystyki. Mi też wszystko musi pasować, (jedna tonacja), a jak się nie da, to przynajmniej żeby to była fajna paleta barw
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
O, teraz mi się przypomina ze była moda na sowy. Ale czy to vintage? Zreszta vintage to moze byc teraz wszystko co juz było :D
 
Do góry