dodatki do mieszkania

E

Ejan87

Guest
krystynkaQ napisał:
Bardzo fajny efekt tworzą dodatki takie jak np. zegar, udało mi się znaleźć ciekawy:

attachicon.gif
2328526.jpg
attachicon.gif
2328_silk_526.jpg.crop_display.jpg


Żródło: domplusdom
Świetny ten zegar :D uwielbiam takie oryginalne rzeczy i za nimi przeszukuję zawsze internet :) i takim sposobem natrafiłam na wobeline.pl, gdzie mają meble i akcesoria w różnych stylach m.in w stylu kolonialnym, glamour, rustykalne, ale i nowoczesne :) te rzeczy tworzą świetny klimat pomieszczeń - nadają im romantyzmu ;p
 
T

Tend_zbanowany

Guest
Duży wybór produktów tj. firanki, zasłony, pościel czy ręczniki można dostać na stronie tendina.pl . Zachęcam do obejrzenia.
 

malinka1987

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś z was szuka ciekawego oswietlenia do swojego domu/mieszkania to śmiało mogę polecić lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl
Bardzo fajne ceny i mnóstwo inspiracji.
 

aniastarska

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tutaj jest dobry sklep internetowy z najtańszymi karniszami w Polsce taniekarnisze.pl
Kupowałam tam karnisze do całego domu i nigdzie nie znalazłam taniej. Karnisze w bardzo dobrej jakości, przesyłka była gratis. Ania
 
W

wiemlepiej

Guest
krystynadal napisał:
znacie jakieś fajne stronki z dodatkami? albo jakieś firmy?
Ja ostatnio zamawiałam do mieszkania komplet nowych firanek w firanexie,


Jest to jeden z większych sklepów internetowych z tego typu dodatkami. Powiem Ci,że bardzo zależało mi na tym aby firanki były uszyte na wymiar z uwagi na to,że okna są w nietypowych wymiarach i sama rozumiesz ;) Mają tam fajne krawcowe tak więc bez problemu można było się z nimi dogadać.

Wybrałam taki delikatny , romantyczny wzór:
238_238_productGfx_ce739e30fcf3c4bf23a7104acc67937a.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kanazan

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
krystynadal napisał:
znacie jakieś fajne stronki z dodatkami? albo jakieś firmy?

Jeśli szukasz dodatków, pierdółek do domu to jest sporo takich miejsc gdzie można fajne rzeczy kupić niedrogo, ja osobiście najczęściej zaglądam do Agata Home.
 

hm2

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2018
Posty
207
Punkty reakcji
0
W Bihome jest sporo oryginalnych wzorów pasujących zarówno do nowoczesnych jak i do tradycyjnych pomieszczeń.

Jeśli nie masz w przedpokoju miejsca na meble, to nie musisz ich stawiać aby go nie przytłaczać ale moim zdaniem warto jest powiesić dla gości i dla siebie chociaż jeden wieszaczek tak aby powiesić na nim kurtkę. Całkiem nowocześnie prezentuje się ten wieszak, który dodatkowo jest stojakiem na buty:
300_300_productGfx_85fc4ab50ef2550e4bc99d2f0b894c48.jpg


Ewentualnie coś drobnego:
300_300_productGfx_4e2b05b3c8e918583c9d660589b96554.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

radosnyadam

Zbanowany
Dołączył
26 Lipiec 2023
Posty
21
Punkty reakcji
2
Przyznano ostrzeżenie: spam.
dodatki do mieszkania mogą mieć różną postać, dla jednych to będzie wspomniany w komentarzach wieszak na ubrania a dla innych fotele PRL takie jak fotel Lisek albo fotel 366 Chierowski, sami zobaczcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry