dodatki do mieszkania

paula207

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej:) Znacie może jakieś fajne sklepy internetowe? Ostatnio kupiłam fajne dodatki do mieszkania na multizakupy.pl. Zamówiłam sobie u nich firanki, lampę i jeszcze kilka innych rzeczy. Z dostawą nie było żadnych problemów. Także gorąco polecam.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Moja siostra kupiła sobie ostatnio sporo sprzętów z moderni.pl i była zachwycona podejściem obsługi do klienta :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Teraz fajne firanki weszły do sprzedaży w komforcie, duży wybór materiałów, z których na miejscu szyją taki fason jaki tylko zechcesz.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Poza tym mają kolorowe wstążki, różnego rodzaju chwosty i zdobienia karniszy kryształkami, super.
 
W

wistys

Guest
Teraz fajne firanki weszły do sprzedaży w komforcie, duży wybór materiałów, z których na miejscu szyją taki fason jaki tylko zechcesz.

ja w komforcie kupowałem wykładzine :) - jedno co moge powiedziec, to że sklep jest w pełni profesjonalny - dowóz z wnoszeniem do domu :) i możliwośc wynajęcie ekipy do ułożenia wykładziny to usługi, których nie ma w innych sklepach
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
To takie ozdobne frędzle, sznurki do upinania zasłon i firan :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
W Komforcie są bardzo fajne dodatki do pokoi dziecięcych, świetne wykładziny elastyczne. Szczególnie dla małych chłopców :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mata-puzzle, same princessy na niej, na pewno spodobają się każdej dziewczynce :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja korzystałam ze sklepu megamedia.pl i jestem bardzo zadowolona. akurat tam aparat kupowałam, ale mają cały przekrój sprzętów rtv i agd :)
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja polecam Gianni Ferrara. Jestem stałą klientką tej marki i jeszcze nigdy nie zgłaszałam reklamacji. Przekonałam się do nich jakieś dwa lata temu, kiedy urządzałam sypialnię. Najpierw kupiłam karmelową pościel, potem narzutę, aż tu nagle zaczął się remont łazienki, więc przyszedł czas na ręczniki i inne mięciutkie gadżety.
 

chuchro

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Moim ostatnim odkryciem jest sklep MyIn.pl. W tym momencie zastanawiam się nad kupnem komody oraz dekoracji do sypialni. Niedługo będę urządzać również kuchnię i będzie to jedno z pierwszych miejsc, w których poszukam stołu do jadalni oraz oryginalnych krzeseł. Aranżacje poszczególnych pomieszczeń wciągnęły mnie bez reszty. Jedno na co muszę uważać - mój narzeczony, który myślał, że zakup mebli do mieszkania, będzie dziecinnie łatwy, szybki i ciężko będzie pójść z nim na kompromis...:)
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja zakochałam się w fabryce form (fabrykaform.pl). Mają tam takie cudeńka, że głowa mała ;) Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zwolenniczką nowych, ciekawych i jakże designerskich form, więc sklep bardzo przypadł mi do gustu. Np. wczoraj w "Teraz albo nigdy" widziałam taką fajną dekorację na ścianę no i bez problemu znalazłam ją na ich stronie. Czy to nie jest super???
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Mój ostatni zakup online to komplet pościeli w szatydomu.pl i też nie mam zastrzeżeń co do tego sklepu. Znajoma kupiła tam ostatnio pościel Violetta - jest naprawdę ładna.
72c0a75bfbd0b66cb118d421c4059e25.jpg
 

Kate555

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja polecę Wam swoją ulubioną markę Gianni Ferrara. Kupuję tam koce, pościele i narzuty - świetna jakość! Ostatnio zaszalałam i kupiłam nam do sypialni pościel jedwabną (wskazana dla mnie z powodu alergii). Pod takim cudem śpi się rewelacyjnie - po cesarsku :D. Wybrałam taki model http://www.sklep.gianniferrara.pl/pokaz_zdjecie.php?id_prod=467&img=
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
czy materac może liczyć się jako dodatek? w sumie ten co ostatnio kupiłam jest tak wygodny i ładny, że chyba może ;) a dokładnie chodzi mi o to kokosowe cudo jest tak wygodny, że najchętniej z łóżka nie chcę się wychodzić i na dobrą sprawę jest na tyle ładny, że nie trzeba do niego żadnej pościeli ;)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
A macie pomysł gdzie można kupić takie: pofalowane lustro ? bardzo pasowałoby mi w przedpokoju. Najlepiej przez internet, albo w okolicach Krakowa...? Z góry dzięki za pomoc :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
hejka szukam czajnika, ktory pasowalby do kuchni w starym stylu:) Odrazu mowie ze odpadaja plastikowe, zwyczajne. Najlepiej gdyby byl bezprzewodowy. Wiecie cos na ten temat? :)
 
Do góry