dodatki do mieszkania

E

Ejan87

Guest
krystynkaQ napisał:
Bardzo fajny efekt tworzą dodatki takie jak np. zegar, udało mi się znaleźć ciekawy:

2328526.jpg
2328_silk_526.jpg.crop_display.jpg

Żródło: domplusdom
Świetny ten zegar :D uwielbiam takie oryginalne rzeczy i za nimi przeszukuję zawsze internet :) i takim sposobem natrafiłam na wobeline.pl, gdzie mają meble i akcesoria w różnych stylach m.in w stylu kolonialnym, glamour, rustykalne, ale i nowoczesne :) te rzeczy tworzą świetny klimat pomieszczeń - nadają im romantyzmu ;p

T

Tend_zbanowany

Guest
Duży wybór produktów tj. firanki, zasłony, pościel czy ręczniki można dostać na stronie tendina.pl . Zachęcam do obejrzenia.

malinka1987

New Member
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś z was szuka ciekawego oswietlenia do swojego domu/mieszkania to śmiało mogę polecić lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl
Bardzo fajne ceny i mnóstwo inspiracji.

aniastarska

New Member
Punkty reakcji
0
Tutaj jest dobry sklep internetowy z najtańszymi karniszami w Polsce taniekarnisze.pl
Kupowałam tam karnisze do całego domu i nigdzie nie znalazłam taniej. Karnisze w bardzo dobrej jakości, przesyłka była gratis. Ania

W

wiemlepiej

Guest
krystynadal napisał:
znacie jakieś fajne stronki z dodatkami? albo jakieś firmy?
Ja ostatnio zamawiałam do mieszkania komplet nowych firanek w firanexie,

Jest to jeden z większych sklepów internetowych z tego typu dodatkami. Powiem Ci,że bardzo zależało mi na tym aby firanki były uszyte na wymiar z uwagi na to,że okna są w nietypowych wymiarach i sama rozumiesz ;) Mają tam fajne krawcowe tak więc bez problemu można było się z nimi dogadać.

Wybrałam taki delikatny , romantyczny wzór:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kanazan

New Member
Punkty reakcji
0
krystynadal napisał:
znacie jakieś fajne stronki z dodatkami? albo jakieś firmy?
Jeśli szukasz dodatków, pierdółek do domu to jest sporo takich miejsc gdzie można fajne rzeczy kupić niedrogo, ja osobiście najczęściej zaglądam do Agata Home.

Kropeczka82

New Member
Punkty reakcji
0
Ja znam firmę ze sztukaterią, fajnie nadają charakter wnętrzu sztukateria24.pl

hm2

Member
Punkty reakcji
0
W Bihome jest sporo oryginalnych wzorów pasujących zarówno do nowoczesnych jak i do tradycyjnych pomieszczeń.

Jeśli nie masz w przedpokoju miejsca na meble, to nie musisz ich stawiać aby go nie przytłaczać ale moim zdaniem warto jest powiesić dla gości i dla siebie chociaż jeden wieszaczek tak aby powiesić na nim kurtkę. Całkiem nowocześnie prezentuje się ten wieszak, który dodatkowo jest stojakiem na buty:

Ewentualnie coś drobnego:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sandra112

New Member
Punkty reakcji
0
Piękne umeblowanie tylko ze sklepem EDINOSKOZIENICE
Znajdziesz tam wszystko czego szukasz. Solidne. Z rabatami i niskimi cenami.

Do góry