dodatki do mieszkania

I

impresja_switu

Guest
Jeśli lubisz taki trochę nowoczesny styl to Czajnik elektryczny Ariete (megamedia.pl- 121 zł), jeśli wolisz kolorem dopasować sie do ścian to może w plastik biały idź. No nie wiem choćby na przykład ten http://www.megamedia.pl/czajnik-elektryczny-moulinex-noumea-by3011.php kosztuje 147 więc tez nie ma tragedii, no a jest troszke pojemniejszy od normalnych, no i widzisz z boku stan wody i co się z nia dzieje. Poza tym dostajesz gwarancje na 24 miesiące, więc jak coś się nie powiedzie to się z nim pożegnasz :)
 
A

ann han

Guest
Jeśli ktoś potrzebuje dokupić do swojego mieszkania bardzo dobre meble polecam www.esmebel.com. Meble dostępne w tym sklepie wykonane są z drewna więc nie trzeba się martwić o jakość tych produktów, a do tego meble są ekologiczne, niepowtarzalne i oryginalne polecam gorąco:)
 
I

impresja_switu

Guest
Bardzo stylowe i designerskie meble są w sklepie myin.pl. Mają zwłaszcza duży wybór krzeseł. Ja kupiłam u nich hokery i stół dębowy. Wszytko bardzo dobrej jakości, solidne i oryginalne. Oprócz mebli maja jeszcze różne dodatki kuchenne, biurowe itp. Najlepsze w tym sklepie jest to, że na przesyłkę towaru czekałam 3 dni. Jest rekord, do tej pory miałam kiepskie doświadczenia z terminami wysyłki sprzętu i mebli zamówionych przez internet.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Tekstylne dodatki można kupić na dekoria.pl, mają swoją szwalnię i to chyba największy sklep tego typu. Maja w ofercie firany, narzuty, pokrowce, poszewki, rolety, pufy i inne tekstylia. Szyją z bardzo wysokiej jakości hiszpańskich tkanin i szyjąc na zamówienie wysyłają zamówienie do tygodnia. Jestem bardzo zadowolona z tego co u nich zamówiliśmy. Jeśli dodatki to tam.
 
K

kermitka

Guest
Ja kupiłam parę rzeczy na Myin.pl- mają bardzo duży wybór produktów( akcesoria kuchenne, meble i wszytko czego"dusza zapragnie") Obsługa miła i bardzo chetnie udziela pomocy. Największa niespodziankę sprawiła mi jednak szybka przesyłka- 2 dni. Naprawdę- sklep godny polecenia:)
 

Linetka

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Jeśli coś do mieszkania to zdecydowanie polecam modernform. Mają mega towar! Nowocyesnz i jedyny w swoim rodzaju. Ostatnio kupiłam tam Mamie pojemnik do pieczywa Alessiego. Polecam ich stronkę ;-)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Sporo tu dobrych rad, to może i mi ktoś doradzi. Przeglądając inspiracje kuchenne, natrafiłem na kuchnię w której bardzo spodobał mi się czajnik, stojący na kuchence. Wiecie gdzie można taki dostać ? Mam elektryczny, ale to już któryś z kolei i nie jestem do końza zadowolony i myślę, że czas powrócić do korzenie :)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
No bardzo ładny jest ten czajnik (chodziło o ten trójkątny)? Ale po pierwsze nie wygląda na zbyt pojemy, poza tym czy pamiętasz może ile gotuje się woda w czajnikach tradycyjnych? Myślę, ze około 10 min. A w elektrycznych dwie. Policz sobie jakie jest zużycie prądu i czasu;)Ja na przykład piję dużo herbaty i chyba by mnie trafiło jakbym miała tyle czekać za każdym razem. Dlatego zastanów się jeszcze;) Czajniki elektryczne też potrafią mieć ciekawe kształty i designerski wygląd. Popatrz sobie na ofertę mojego ulubionego sklepu z agd - megamedia.pl. Mają ogromny wybór czajników elektrycznych, różnych niezawodnych producentów.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
A ja się zakochałam w śmiesznych i kolorowych dodatkach do kuchni, które znalazłam na myin.pl. Są naprawdę super, naczynia w nietypowych kształtach na przykład cukierniczka, która bardziej przypomina wazon, kolorowe kieliszki na jajka;) świetne po prostu świetne... z takimi naczyniami każde śniadanie jest wyjątkowe;)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
No i co? Udało się coś kupić? Wciąż czekamy na odpowiedzi! Swoją drogą, należy pamiętać o tym, że nie tylko w internecie znajdują się fajne dodatki. Czasami można coś wyłowić na pchlim targu, bazarze, a nawet w lumpeksie! Ale mimo wszystko w necie są najbardziej designerskie rzeczy, jakie można sobie wyobrazić.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja podobnie jak ludzie wyżej bardzo lubię sklep myin.pl ale mnie tam najbardziej zachwycają rzeczy do kuchni. Wszelkie noże, talerze, pojemniki na przyprawy, kieliszki na jajka, otwieracze do butelek. Mają całe mnóstwo świetnych i kolorowych rzeczy, które są boskie :)
 

zoj

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ostatnio znalazłam fajny sklep z dodatkami do mieszkania - http://www.designestore.pl
W szczególności jak ktoś kocha Mr.P znajdzie tam zestaw kubków.
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Bardzo fajny efekt tworzą dodatki takie jak np. zegar, udało mi się znaleźć ciekawy:

2328526.jpg
2328_silk_526.jpg.crop_display.jpg


Żródło: domplusdom
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Faktycznie, fajne są takie dodatki. Chociaż ja osobiście jestem zwolenniczką jak najmniejszej ilości ozdób. Fajny, nowoczesny zegar albo wielki obraz - spokojnie wystarczą z mieszkaniu. Dla mnie najfajniejsze są takie wnętrza: http://www.n-design.pl/#/pl/galeria/dom_w_ursusie?p=1074
 

Medard

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dla mnie najfajniejsze są takie wnętrza: http://www.n-design.pl/#/pl/galeria/dom_w_ursusie?p=1074

Piękne. Nowoczesne, surowe, kanciaste.
Chociaz ja jednak wolę takie bardziej przytulne wnetrza. Babcine, mozna powiedzieć. Obrazy z kwiatami w wazonach, serwetki, narzuty w kwiaty. Sielsko - anielsko - wiejsko. Najlepiej jeszcze, jakby obrazy były namalowane przeze mnie, niestety talentem nie grzeszę, na szczęscie trafiłam do Vide [http://www.vide.pl/]i to rozwiąże wszystkie moje artystyczne problemy ;) Aha, no i z braku domu muszę sielsko - wiejski klimat stworzyć w mieszkaniu, czy się uda?
 

Harwester

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Fajne filiżanki, faktycznie mini dzieło sztuki. Jak dla mnie jednak takie gadżety są niepraktyczne. Za to fajnym i praktycznym dodatkiem jest dla mnie zegar Krystynki, choć tylko do specyficznych wnętrz może pasować. jedynym dodatkiem jaki mam w domu to rolety
standard_1w.jpg
 

kasiula1350

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Fajny sklep z dodatkami do domku w atrakcyjnych cenach, bo nie każdego stac na drogie rzeczy :) polecam zerknąc tutaj http://www.e-kalia.pl/
 
Do góry