Dobry szpital w małopolsce lub w Bielsku-Białej?

rybka91

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Witam, badania ginekologiczne wykazały że będę potrzebowała operacji (wycięcie torbieli z jajnika) w zasadzie nie jest wiadomo co to dokładnie za torbiel (przypuszczenie to endometrialna lub lita).
Mam wielką prośbę do forumowiczek które mają lub miały taki problem jak ja aby napisały mi dokładnie jak wygląda przyjęcie do szpitala, przygotowanie do operacji, jakie znieczulenie będzie lepsze oraz ile czasu spędzę na oddziale i jak długo czeka się na taki zabieg?
Chciałabym zapytać również Was, który szpital jest najlepszy pod względem pracujących tam lekarzy oraz pod względem sprzętu jakim dysponują? Do wyboru mam wszystkie szpitale w Krakowie, Skawinie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Wadowicach, Suchej Beskidzkiej oraz Bielsku-Białej. Oczywiście chcę zrobić tę operację w ramach NFZ. Jeśli znacie realia tych szpitali to błagam o pomoc w podjęciu decyzji, to moja pierwsza w życiu operacja, a chcę wyjść w jednym kawałku po jej zakończeniu :tongue:
 

Kartie

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznań
Mam rodzinkę na Podbeskidziu :) Z tego co wiem to Państwowe nie cieszą się najlepsza reputacją, ale to chyba jak w większości innych miast.
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
w suchej beskidzkiej jest dobry publiczmy szpital
 
Do góry