Dobry stomatolog w Katowicach

T

Tszak

Guest
Nie wiem czy Cię to zainteresuje, ale ja z całego serca polecam usługi Katarzyny Łęckiej w Tarnowskich Górach. W jej gabinecie można wykonać szereg usług związanych z uzębieniem, więc podejrzewam, że znajdziesz coś dla siebie. Bardzo porządny gabinet z porządną kadrą.
 
B

bajderman

Guest
O ile cię interesuje stomatologia estetyczna to polecam doktora Fałkowskiego z Wawy. Przede wszystkim bardzo dobry fachowiec, jakość pracy super, nawet po dłuższym okresie, a wcale nie zawsze stosuję się do narzuconych zasad. Wiem, że to źle, ale mimo to zęby dalej są ładne. Muszę inaczej do tego podejść - nie mam zamiaru testowania jakości usługi do granic możliwości.
 

Ola777

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja śmiało mogę polecić Freshmed. Gabinet jest w Katowicach na Zofii Kossak-Szczuckiej. Chodzę tam z rodzinką i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Panie doktor są świetne i starają się, żeby jak najmniej bolało. Mają bardzo dobre podejście do pacjentów, a szczególnie dla dzieci :)
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Generalnie trudno dziś trafić dobrego fachowca. Ja szłam z polecenia do doktora borczyka, to jest klinika na czajek 5. Bardzo mi się tam podoba – dobrze leczą i w rzeczywiście komfortowych warunkach – tak więc nie można narzekać. Robiłam u nich kanałowo 2 zęby i jak do tej pory jest z nimi wszystko dobrze.[/SIZE]
 
S

szyszana

Guest
W zasadzie tylko stomatologia legionowo, tj. szukaj nie tylko w mieście, ale również dalej. Chodzi przede wszystkim o fakt, że przy grubszych sprawach konieczna jest konsultacja z kilkoma specjalistami - diagnozy w takich przypadkach mogą być całkiem różne...
 
S

szyszana

Guest
Raz jeszcze - dentlux. Dentysta przy poważniejszych problemach nie może być wybierany na zasadzie - tutaj mam najbliżej. Czasami konieczna jest konsultacja z kilkoma specjalistami i dopiero wtedy macie podaną sensowną diagnozę.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
W Katowicach polecam lekarza, znanego w Polsce, należącego do PTS. Endodoncja smigiel.net pod tym linkiem wszystkie informacje o zakresie leczenia.
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Bardzo dobra jest klinika Borczyka. Moja siostra jest ich pacjentką, robiła niedawno licówki i efekt jest naprawdę fajny.[/SIZE]
 

Edmund Zdun

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mimo, że zawsze unikałem stomatologów jak ognia od wizyty w przychodni Duomedica – duomedica.pl zmieniłem zdanie o dentystach. Wszystko odbywa się bezboleśnie a personel ma bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja jestem z Katowic ale do dentysty jeżdżę do Tych do Viscardi. Ogólnie miałam tam wyrywanego zęba (ósemka), leczenie kanałowe i jakieś mniejsze i jakoś nigdy nie mogłam na nich narzekać. Faktem jest że o dobrego dentystę naprawdę trudno i ja też wcześniej zahaczyłam o dwóch innych.
 

nerotka

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja akurat już od dłuższego czasu chodzę do Astra Dent na Rozdzieńskiego. Nie dość, ze mam blisko, to jeszcze pracują tam naprawdę fachowcy. Ostatnio usuwałam zęba u pana Bigasa, znakomity lekarz i super człowiek. Potem dr Dudek leczył próchnicę. Teraz zostały mi jeszcze dwie wizyty i będę na czysto.
 

Maria Jaboska

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niedawno jedna z mam w przedszkolu u mojej córeczki poleciła mi gabinet HD Dental. Zapisałam córkę tam i okazało się, że to był świetny wybór. Byłyśmy już 3 razy w gabinecie i córka w ogóle nie płacze na fotelu (wcześniej miałyśmy z tym ogromny problem).
 

laurina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja od siebie mogę zdecydowanie polecić stomatologa z Sosnowca - stomatologia-palyga.
Świetni specjaliści.
Ogólnie zawsze miałam awersję do dentystów, stomatologów omijałam szerokim łukiem. Już na sam zapach gabinetu chciało mi się wymiotować. Więc moja rekomendacja może przekona parę osób :)
 

lucas33

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do dentysty… razem ze swoją córeczką. Przypadkiem trafiłyśmy do gabinetu HD Dental przy ul. Tarnogórskiej i okazało się, że mają świetny sprzęt do leczenia próchnicy abrazją (bez wiertła). Ewelina wybrała panią stomatolog Olę Deżakowską i ja też umówiłam się na wizytę. Teraz obie leczymy się tylko tutaj.
 

anioleczek0019

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja polecić moge kliknikę dr Borczyka na ul.Czajek 5. Mili lekarze, z super podejściem do pacjenta, bardzo delikatni - stosują rozne formy znieczulenia :) Leczą na nowoczesnym sprzęcie, więc nie ma się co obawiać.
 
A

alicja973

Guest
Swietny jest też Astra Dent na Gwiazdach , nawet tomograf komputerowy i rtg oczywiście mają i wszystko zrobią od leczenia po implanty
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
To dosyć daleko, bo w Poznaniu, ale zdecydowanie polecam NewDentClinic - jeśli chodzi o implanty i wybielanie, moim zdaniem są najlepsi.
Być może kawał drogi, ale nie zmienia to faktu, że warto, tym bardziej jeśli chodzi o same implanty, bo jednak różnice w kosztach naprawdę są potężne. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jaki budżet i co chcecie zrobić. Tam mają naprawdę świetnego lekarza.
 

Atriss

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
patra_ napisał:
Poszukuję dobrego stomatologa w Katowicach. Moje przygody z dentystami nie należą do najlepszych i bardzo się zraziłam. Zależy mi na tym aby stomatolog wiedział co robi i nie ściągał kasy lecząc zęba w pośpiechu tylko dlatego bo w poczekalni są kolejne osoby. Liczę na Wasze opinie w tej sprawie. Zarówno negatywne jak i pozytywne bardzo mi pomogą.
Polecam dobry gabinet - stomatolog katowice. Często korzystam i jak do tej pory nie mam na co narzekać. :)
Atriss napisał:
Poszukuję dobrego stomatologa w Katowicach. Moje przygody z dentystami nie należą do najlepszych i bardzo się zraziłam. Zależy mi na tym aby stomatolog wiedział co robi i nie ściągał kasy lecząc zęba w pośpiechu tylko dlatego bo w poczekalni są kolejne osoby. Liczę na Wasze opinie w tej sprawie. Zarówno negatywne jak i pozytywne bardzo mi pomogą.
Polecam dobry gabinet - stomatolog katowice. Często korzystam i jak do tej pory nie mam na co narzekać
 
Do góry