Dobry stomatolog w Katowicach

patra_

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poszukuję dobrego stomatologa w Katowicach. Moje przygody z dentystami nie należą do najlepszych i bardzo się zraziłam. Zależy mi na tym aby stomatolog wiedział co robi i nie ściągał kasy lecząc zęba w pośpiechu tylko dlatego bo w poczekalni są kolejne osoby. Liczę na Wasze opinie w tej sprawie. Zarówno negatywne jak i pozytywne bardzo mi pomogą.
 

evor4ever

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
somewhere over the rainbow
Osobiscie korzystam z uslug dr Klocka, ma swietne podejscie do pacjenta :D i zawsze jest usmiechniety. Jego gabinet znajduje sie przy osiedlu Paderewskiego. Na szyldzie ma napisane Klocek&Świder, bo pzryjmuje tam tez dr Świder. A na temat dr Świdra trudno jest mi sie wypowiedziec, bo nie korzystalam, wiec nie wiem. Ale dr Klocka szczerze polecam.
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Centrum Dentystyczne na ul. Zbożowej w Piotrowicach. Super ! Polecam.
 

drowo

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Pani dr Drozd z ul. Powstańców 8/2. Jest bardzo sympatyczna, świetne podejscie do pacjenta - również do dzieci :eek:k: . Szczegółowy plan leczenia z ceną która jest ostateczna więc wiesz ile zapłacisz. Ceny dość przystępne. Umawiasz się na konkretną godzinę więc nie ma kolejki i pośpiechu. Jedyna "wada" to że nie ma NFZ - dla mnie to akurat zaleta. :papa:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Niestety wiem, o czym mówisz, bo sama to już w Polsce przeżylam w młodosci, dlatego sie też bardzo odraziłam do dentystów i myślałam, że już nigdy nie pójde leczyc zebów. Ja znam dobrego, ale niestety nie w Katowicach...
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
Mialem podobne przezycia, balem sie dentystow i pusly mi sie zeby. BOlalo ale nie szedlem, w koncu doszlo do sytuacji krytycznej i musialem pojsc do dentysty. Tam pomogl mi dr Rozwadowski z Krakowa (Dziekuje Panie doktorze) ktory pokazal mi ze stomatologia troche sie zmienila od jkaiegos czasu i naprawde NIE MUSI BOLEC. Zalowalem ze nie poszedlem do neigo wczesniej, nie robcie tego sameog bledu - szkoda kasy i zdrowia
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Ja polecam dr Skowrońskiego z Centrum Dentystycznego naprzeciw kościoła w dzielnicy Dąb :)
Jest swietny!!! Od kilku lat do niego chodze i nie mam kompletnie zadnych zastrzeżeń. Przemiły człowiek, bardzo solidnie wykonuje swoja pracę !
 
Q

qarolka

Guest
ja słyszałam, że dobrym miejscem jest w Katowicach jest gabinet stomatologiczny na brynowie na brynowskiej 86 , szczególnie przyjazny jest małym pacjentom ale z tego c pamiętam strone maja stomatogia-brynow.pl także wejdz sobie i sie zorientuj
 
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
1
Po pierwszej wizycie - bardzo pozytywne wrażenie! Nic, a nic nie bolało! Nowy Gabinet Pani doktor Drozd na Armii Krajowej to może nie jest centrum miasta, ale ceny usług mogą być przez to znacznie atrakcyjniejsze niż gdzie indziej. Schludnie, miło, profesjonalnie - szczerze polecam.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
To może ja odradze, na pewno nie polecam dentysty na Armii Krajowej w Piotrowicach, na przeciwko poczty, byłam kilka razy i jak sie okazuje kanałowe leczenie było źle wykonane, teraz mam problem i leczenie na nowo, boli jak cholera i kosztuje !!!
 

DENTestica

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz pełne zadowolenie Pacjentów. Podczas leczenia stomatologicznego zawsze korzystamy z najnowszych zdobyczy światowej stomatologii i najwyższej jakości materiałów. Zapraszamy do DENTestiki. Warto sprawdzić opinie naszych Pacjentów!
 

Korale44

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam osobom, które mają strach przez fotelem dentystycznym gabinet dr Aleksandry Drozd (http://www.dentestica.pl). Byłam jakiś czas temu (już nie było wyjścia), niestety jak się okazało trochę za późno, a wnikało to z moich dotychczasowych doświadczeń, niestety krzykrych, jeżeli chodzi o dentystów.
Ale jak to często bywa, strach ma wielkie oczy. Okazało się, że dr Aleksandra Drozd podchodzi do swoich pacjentów z duża cierpliwościa i wyrozumiałością, że strach szybko zniknął. Teraz sama sobie przyrzekłam, że będę chodziła na wizyty kontreolne co pół roku, i Wam wszystrkim też to polecam. Pozdrawiam.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Po pierwszej wizycie - bardzo pozytywne wrażenie! Nic, a nic nie bolało! Nowy Gabinet Pani doktor Drozd na Armii Krajowej to może nie jest centrum miasta, ale ceny usług mogą być przez to znacznie atrakcyjniejsze niż gdzie indziej. Schludnie, miło, profesjonalnie - szczerze polecam.

A możesz napisać gdzie to dokładnie jest, mieszkam w poblizu i chętnie sprawdzę.

Po pierwszej wizycie - bardzo pozytywne wrażenie! Nic, a nic nie bolało! Nowy Gabinet Pani doktor Drozd na Armii Krajowej to może nie jest centrum miasta, ale ceny usług mogą być przez to znacznie atrakcyjniejsze niż gdzie indziej. Schludnie, miło, profesjonalnie - szczerze polecam.

Możesz napisać dokładnie gdzie jest gabinet? Mieszkam w okolicy i szukam dobrego dentysty.
 

Korale44

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A możesz napisać gdzie to dokładnie jest, mieszkam w poblizu i chętnie sprawdzę.



Możesz napisać dokładnie gdzie jest gabinet? Mieszkam w okolicy i szukam dobrego dentysty.
Gabinet mieści się przy ul. Armii Krajowej 190B/1, jadąc autem od Piotrowic w kierunku Podlesia mijasz po prawej stronie cmentarz, przez rondo jedziesz prosto i wjeżdżasz w pierwszą bramę w prawo, która prowadzi na nowo wybudowane osiedle (Mała Skandynawia - nie mam pojęcia co te osiedle ma wspólnego z Małą Skandynawią). Reklama jak i sam gabinet jest widoczny z ulicy jadąc autem, bo mieści się na parterze.
 

DENTestica

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziękujemy za przychylne i miłe dla nas opinie :) Jeżeli chodzi o adres to pracujemy obecnie tak jak wyżej opisano na Armii Krajowej 190b. Szcegółowe informacje na temat zabiegów i cen (wiemy, że to istotny składnik ;) znajdziecie na naszej stronie intenetowej: www.dentestica.pl Zapraszamy
 

mikolaj_da

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie znam za bardzo lekarzy w Katowicach ale mogę doradzić się ci gabinet w Tychach - Endo-Medica. Tak jak ty zraziłam się do wielu lekarzy. I szukałam pomocy wśród znajomych. Polecili mi właśnie to. Teraz ja polecam gabinet bo w końcu znalazłam takich dentystów jakich oczekiwałam. Szybko sprawnie i bez bólu :D Nawet przestałam się bać dentysty :D
 

worysia

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić ci klinke Endo-medica w Tychach - bardzo fajna obsługa wszyscy mili i ceny na każdą kieszeń. Nawet moje dzieci polubiły dentystów A tu kontakt http://www.endo-medica.pl/kontakt.html
 
M

Mireczko

Guest
Polecam tanią i bardzo dobrą klinikę Endo-medica w Tychach. Kiedyś miałem problemy z zębami i też szukałem dobrego gabinetu. Teraz już nie muszę. Personel w tym miejscu jest bardzo dobry i miły i co najważniejsze ma duże doświadczenie i dba o klienta.
 

kamiloss

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
mi się wydaje, że najlepiej stawiać na naprawdę doświadczonych i jak mam coś naprawdę poważnego do zrobienia, to zawsze idę do kliniki herckadent na malinowskiej (w gliwicach). tam wylądowałem jak musiałam się zdecydować na leczenie kanałowe i tam też poszła moja mama, żeby wstawić sobie implanta. oba zabiegi w 100% udane.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
też przerobiłam kilku dentystów. Wreszcie udało mi się trafić do kliniki borczyka no i pojawiam się tam od czasu do czasu. Mają fachowe podejście do pacjentów a jeśli chodzi o stomatologie estetyczną to są najlepsi
 
Do góry