Dobry salon kosmetyczny/ spa Kraków

S

Sylwia1234

Guest
Witam, odkryłam świetne miejsce w Krakowie, często tam bywam w delegacji i się nudzę a ostatnio właśnie chodzę na różne fajne zabiegi do SPADermique . Szczególnie polecam kąpiel Kleopatry, fajnie relaksuje, ostatnio też skusiłam się na paznokcie hybrydowe i dodatkowo dostałam zdobienie gratis aha no i ta pyszna kawa <3 Polecam!
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jeśli chodzi o spa w Krakowie, miejsce, gdzie się można i zrelaksować i poddać wielu upiększającym jest Vanilla Spa. Duży pakiet zabiegów, strefa relaksu, fantatyczna atmosfera i pachnie tam wanilią.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
w Krakowie jest sporo dobrych salonów kosmetycznych, ja osobiście najbardziej preferuję Yasumi przy ul. Bonarka, zaraz koło Matecznego. Duży pakiet zabiegów, promocje, świetna kadra, wszystko, co tylko potrzeba.
 
I

impresja_switu

Guest
jestem podobnego zdania, Vanilla Spa jest super, mają duży pakiet zabiegów, ale też super strefę relaksu. Powiem wam, że spędzić tam kwadrans daje dużo. Zapomina się o wszystkich problemach, nabiera się energii do tego, żeby dalej działać.
 

Irka Biała

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niedawno koleżanka, która pracuje niedaleko ronda Matecznego, zaprosiła mnie na wspólny wypad do Yasumi. Okazało się, że mają tam nową lokalizację, o której jeszcze nie wiedziałam. W skrócie - bardzo ładny wystrój, miłe i profesjonalne panie specjalistki oraz świetny sprzęt. Wyszłyśmy zadowolone, a ja sama jeszcze parę razy korzystałam z ich zabiegów peelingu masłem pistacjowym ;)
 

robert27

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
1
W Krakowie moja żona często chodzi do Jurimo, ostatnio ja sam dałem się namówić na masaż i muszę przyznać że wróciłem niesamowicie wypoczęty ;] także polecam
 
R

rabunia89

Guest
Byłam w kilku salonach w Krakowie i żaden nie sprawdził się. Może mam pecha, ale wolę sama urządzić sobie spa z maską bio-effekt HB i w sumie czuję się jak w spa. Do tego gorąca kąpiel i niczego więcej mi nie potrzeba :)
 

lilianna_24

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
robert27 napisał:
W Krakowie moja żona często chodzi do Jurimo, ostatnio ja sam dałem się namówić na masaż i muszę przyznać że wróciłem niesamowicie wypoczęty ;] także polecam
Też tam chodzę! bardzo fajne, klimatyczne miejsce :)
 
K

kargin

Guest
Nie ma dobrych salonów w Kraku. Niby chodziło tylko o zwiększenie objętości włosów. Fryzjer nie potrafił, a jeśli już, to efektu drugiego dnia nie było. Więcej sama uzyskałam z pomocą szamponu HB Jeunesse, a to już śmiech na sali, bo szampon kosztował 30 zł, a wizyty u fryzjera ponad 200 zł!
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
dla mnie najlepszym salonem jest dermed na Krzywej. Mają naprawdę bardzo wysoką jakość zabiegów, kadra bardzo profesjonalna, a atmosfera miła. Mogę liczyć na rozwiązanie moich problemów.
 

kpita

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
robert27 napisał:
W Krakowie moja żona często chodzi do Jurimo, ostatnio ja sam dałem się namówić na masaż i muszę przyznać że wróciłem niesamowicie wypoczęty ;] także polecam
A na jakie zabiegi chodzi żonka? Masaż czy sauna, i czy drogo?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
pozazdrościć takich delegacji, że możesz się poddawać zabiegom upiększającym i relaksującym. A jeśli chodzi o krakowskie salony to ja ostatnio zaczęłam chodzić tutaj http://www.mttestetica.pl/#/home/ i bardzo jestem zadowolona z oferty jaką mają i jakości zabiegów, które można u nich wykonać
 
S

Sttark

Guest
Myślę, że godnym polecenia jest gabinet tomaszaspa.pl . Ceny nie są wygórowane więc śmiało można sobie pozwolić na jakiś zabieg. Poza tym dogodna lokalizacja bo centrum miasta. No i personel bardzo miły i kompetentny.
 
Do góry